Седмична програма

Петък 20.04

07:00   Холивудски знаменитости:   Винс Вон

07:30   Курс по английски език 

08:00   Ловът на Верлфолф   /2   еп./ – сериал /Русия, Украйна/                                                          

09:00   Уинкс клуб /12 еп./ – анимация за  децата     

09:30   Около света /15 еп./– док. филм

10:00   Великият диктатор   –  игр. филм /САЩ/

12:00   Съвременните шпиони  /1 еп./  – док. филм                                                                         

13:00   Новини 

13:30   Планетата Земя /7 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Хрътка   1 сезон   /7  еп. / – сериал /Русия/                 

15:30   Уинкс клуб /12 еп./ – анимация за  децата     

16:00   Ловът на Верлфолф   /3  еп./ – сериал /Русия, Украйна/                                                          

17:00   Асеновата крепост – вековният страж на българщината – док. филм П 

17:30   Съвремените шпиони  /1 еп./  – док. филм                                                                         

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Хрътка   1 сезон   /8  еп. / – сериал /Русия/                                    

21:00   Адмирал  – игр. филм /Русия/

23:00   Новини

23:30   Пресечни точки с Евгени Кръстев

00:00   Холивудски знаменитости:   Винс Вон

00:30   Любовникът  –  игр. филм /копродукция/    12 год.       

02:30   Повторения

Събота 21.04

07:00   Черните овце / 3 еп./ – сериал /Русия, Украйна/   

08:00   Военните репортери:  Мечтателите, които достигнаха звездите П  

08:30   Курс по английски език

09:00   Уинкс клуб /13 еп./ – анимация за  децата      

09:30   Холивудски знаменитости:  Джеф Бриджис  

10:00   Бирария Романтика  –  игр. филм /копродукция/

12:00   Съвременните шпиони  /2 еп./  – док. филм                                                                        

13:00   Зимна нощ в Барселона  –  игр. филм /Испания/       

15:00   Черните овце /3 еп./ – сериал /Русия, Украйна/  

16:00   Уинкс клуб /13 еп./ – анимация за  децата      

16:30   Съвремените шпиони  /2 еп./  – док. филм                                                                             

17:30   Ветераните разказват: Магунски П   

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска бр. 1  /сезон пролет/  П

18:30   Военните репортери:  Тервел Мандаджиев

19:00   Мисия Здраве с Мария Петкова   П        

19:30   Ликвидация/3  еп./ – сериал   /Русия/   

20:30   Щрихи от миналото  П                          

21:00   Завръщане   – игр. филм /Русия/    

23:00   Фолклорното изкуство на  Георги Попиванов – док. филм    

23:30   Зенит  – игр. филм /копродукция/   12 год.    

01:30   Повторения

Неделя 22.04

07:00   Черните овце / 4 еп./ – сериал /Русия, Украйна/     

08:00   Военните репортери:   Тервел     

08:30   Курс по английски език

09:00   Уинкс клуб /14 еп./ – анимация за  децата       

09:30   Холивудски знаменитости:  Джон Траволта     

10:00   Труман  – игр. филм  /Испания/   

12:00   Когато Рим управляваше Египет  – док. филм       

13:00   Марина   – игр. филм  /Белгия, Италия/     

15:00   Черните овце /4 еп./ – сериал /Русия, Украйна 

16:00   Уинкс клуб /14 еп./ – анимация за  децата                 

16:30   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и доц.Георги Маринов  

17:00   Под стряхата на Славейкови – док. филм

17:30   Знаците с Ива Сапунджиева  П                               

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 2 /сезон Пролет/

18:30   Военните репортери    

19:00   Среща с Атон – док. филм     

19:30   Ликвидация/4 еп./ – сериал   /Русия/   

20:30   Войнишко око – развлекателно предаване             

21:00   Скрито-покрито   –  игр. филм /копродукция/

23:00   Холивудски знаменитости:    Джон Траволта  

23:30   Распутин   –  игр. филм /Франция, Русия/     

01:30   Повторения

Понеделник 23.04

07:00   Холивудски знаменитости:  Джъд Лоу                                   

07:30   Курс по английски език 

08:00   Ловът на Верлфолф   /3  еп./ – сериал /Русия, Украйна/                                                          

09:00   Уинкс клуб /15 еп./ – анимация за  децата       

09:30   Около света /16 еп./ – док. филм

10:00   Адмирал  – игр. филм /Русия/

12:00   Преселение /1 еп./  – док. филм        

13:00   Новини     

13:30   Планетата Земя /8 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език    

14:30   Хрътка   1 сезон   /8  еп. / – сериал /Русия/                         

15:30   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и доц.Георги Маринов   П   

16:00   Ловът на Верлфолф   /4  еп./ – сериал /Русия, Украйна/                                                          

17:00   Уинкс клуб /15 еп./ – анимация за  децата     

17:30   Преселение /1 еп./  – док. филм       

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Хрътка   2 сезон   /1 еп. / – сериал /Русия/                          

21:00   Четвъртата власт – игр. филм /Германия/

23:00   Новини

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев

00:00   Около света /16 еп./ – док. филм

00:30   Пианистката  – игр. филм /копродукция/  12 год.

02:30   Повторения

Вторник 24.04

07:00  Холивудски знаменитости: Камерън Диас  

07:30  Курс по английски език    

08:00  Ловът на Верлфолф   /4  еп./ – сериал /Русия, Украйна/                                                          

09:00  Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 2 /сезон Пролет/  П  

09:30  Около света /17 еп./  – док. филм    

10:00  Четвъртата власт – игр. филм /Германия/

12:00  Преселение /2 еп./  – док. филм        

13:00  Новини

13:30  Планетата Земя /9 еп./ – док. филм

14:00  Курс по английски език      

14:30  Хрътка   2 сезон   /1  еп. / – сериал /Русия/                         

15:30  Войнишко око – развлекателно предаване   П           

16:00  Жоакина   /1   еп./ – сериал /Бразилия/                                                          

17:00  Уинкс клуб /16 еп./ – анимация за  децата     

17:30  Щрихи от миналото със Силвия Сиракова  

18:00  Юртата на древните българи – модел на света   – док. филм                              

18:30  Новини   

19:15  Спорт +    

20:00  Хрътка   2 сезон   /2  еп. / – сериал /Русия/                          

21:00  Хиляди пъти лека нощ   –  игр. филм /копродукция/    

23:00  Новини    

23:30  Спорт +       

00:00  Планетата Земя /9 еп./ – док. филм

00:30  Човекът с хиляда лица    – игр. филм /Испания/    

02:30  Повторения

Сряда 25.04

07:00   Холивудски знаменитости:   Киану Рийвс     

07:30   Курс по английски език

08:00   Жоакина   /1   еп./ – сериал /Бразилия/                                                           

09:00   Уинкс клуб /17 еп./ – анимация за  децата    

09:30   Около  света  /18 еп./ – док. филм  

10:00   Хиляди пъти лека нощ   –  игр. филм /копродукция/             

12:00   Преселение /3 еп./  – док. филм       

13:00   Новини                      

13:30   Планетата Земя /10 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Хрътка   2 сезон   /2  еп. / – сериал /Русия/                          

15:30   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и доц.Георги Маринов  П  

16:00   Жоакина   /2   еп./ – сериал /Бразилия/                                                          

17:00   Уинкс клуб /17 еп./ – анимация за  децата    

17:30   Преселение /3 еп./  – док. филм       

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев   

20:00   Хрътка   2 сезон   /3  еп. / – сериал /Русия/      

21:00   Човешки капитал   – игр. филм /Италия, Франция/    

23:00   Новини

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   

00:00   Около света /18 еп./ – док. филм

00:30   Острие на мрака   – игр. филм /САЩ, Великобритания/    12 год.

02:30   Повторения

Четвъртък 26.04

07:00   Холивудски знаменитости:   Клайв Оуен

07:30   Курс по английски език       

08:00   Жоакина   /2   еп./ – сериал /Бразилия/                                                          

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 2 /сезон Пролет/  П  

09:30   Около света /1 еп./ – док. филм

10:00   Човешки капитал   – игр. филм /Италия, Франция/    

12:00   Преселение /4 еп./  – док. филм       

13:00   Новини                

13:30   Планетата Земя /11 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Хрътка   2 сезон   /3  еп. / – сериал /Русия/                                         

15:30   Войнишко око П  

16:00   Жоакина   /3   еп./ – сериал /Бразилия/                                                          

17:00   Уинкс клуб /18 еп./ – анимация за  децата    

17:30   Златната църква на цар Симеон – док. филм  

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова   

18:30   Новини  

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев   

20:00   Хрътка   2 сезон   /4 еп. / – сериал /Русия/                

21:00   Бирария Романтика  –  игр. филм /копродукция/

23:00   Новини

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев

00:00   Планетата Земя /11 еп./ – док. филм

00:30   Бофор   –  игр. филм /Израел/     

02:30   Повторения