Седмична програма

Петък 17.11

07:00   Холивудски знаменитости:   Уил Смит

07:30   Курс по английски език 

08:00   Неразделни     /3 еп./ – сериал /Украйна/                                                

09:00   Доктор Снагълс  /3 еп./ – анимация за  децата            

09:30   Около света /13 еп./– док. филм

10:00   Хиляда пъти лека нощ   –  игр. филм /копродукция/ 

12:00   Пророците на научната фантастика  /8 част/   – док. филм             

13:00   Българските бойни знамена и маршове: „Шуми Марица“  П  

13:30   Планетата Земя /20 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Служба 21 /3 еп.  / – сериал /Русия/                     

15:30   Доктор Снагълс  /3 еп./ – анимация за  децата            

16:00   Неразделни     /4 еп./ – сериал /Украйна/                                                

17:00   Пророците на научната фантастика  /8 част/   – док. филм             

18:00   Юртата на древните българи – модел на света  – док. филм    

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

19:45   Реклами 

20:00   Служба 21 /4 еп.  / – сериал /Русия/                      

21:00   Калас завинаги – игр. филм /Италия, Франция/    

23:00   Новини

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев

00:00   Около света /13 еп./– док. филм

00:30   Момичето с перлената обица    –  игр. филм /копродукция /  12 год.   

02:30   Повторения

Събота 18.11

07:00   Астерикс галът  – детски анимационен филм 

08:10   Военните репортери:   В памет на българските военни герои     П   

08:30   Курс по английски език

09:00   Доктор Снагълс  /4 еп./ – анимация за  децата             

09:30   Холивудски знаменитости: Анет Бенинг    

10:00   Изгубен в Сибир     –  игр. филм /САЩ, Германия/        

11:40   Под стряхата на Славейкови – док. филм

12:00   Проект Земя /1 част/   – док. филм             

13:00   Ив Сен Лоран     – игр. филм /Франция/    

15:00   Астерикс галът  – детски анимационен филм          

16:10   Доктор Снагълс  /4 еп./ – анимация за  децата              

16:30   Българските бойни знамена и маршове: Самарското знаме   П

17:00   Среща с Атон   – док. филм     

17:30   Ветераните разказват:  Сънувам, че летя               

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска бр. 6  /сезон есен/  П  

18:30   Военните репортери:  Празникът – измерения на смелостта            

19:00   Жулиета в Алфа Ромео   – игр. филм /Словения/   

20:30   Златната църква на цар Симеон – док. филм       

21:00   Незавършена пиеса за механично пиано   – игр. филм /Русия/  

22:40   Под стряхата на Славейкови – док. филм             

23:00   Ветераните разказват:  Сънувам, че летя   П            

23:30   Острие на мрака     –  игр. филм /САЩ, Великобритания /  12 год.            

01:30   Повторения

 

Неделя 19.11

07:00   Покахонтас   – детски анимационен филм

08:00   Военните репортери:  Празникът – измерения на смелостта             

08:30   Курс по английски език

09:00   Доктор Снагълс  /5 еп./ – анимация за  децата              

09:30   Холивудски знаменитости: Брус Уилис     

10:00   Новини от планетата Марс  – игр. филм /Франция, Белгия/

12:00   Проект Земя /2 част/   – док. филм            

13:00   Последната любов на господин Морган   – игр. филм  /копродукция/   

15:00   Покахонтас   – детски анимационен филм                     

16:00   Доктор Снагълс  /5 еп./ – анимация за  децата               

16:30   Мисия Здраве  П  

17:00   Проект Земя /2 част/   – док. филм             

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 7 /сезон Есен/   

18:30   Военните репортери: Поклонение на военното гробище в Цапари

19:00   Делирио: В ритъма на салсата    – док. филм  /Аржентина/

20:30   Войнишко око – развлекателно предаване     

21:00   Шпионин      –  игр. филм /Русия /

23:00   Военните репортери: Поклонение на военното гробище в Цапари

23:30   Пианистката  – игр. филм  /копродукция/   12 год.

01:30   Повторения

Понеделник 20.11

07:00   Холивудски знаменитости:  Винс Вон                     

07:30   Курс по английски език 

08:00   Неразделни     /4 еп./ – сериал /Украйна/                                                

09:00   Доктор Снагълс  /6 еп./ – анимация за  децата               

09:30   Около света /14 еп./ – док. филм

10:00   Калас завинаги – игр. филм /Италия, Франция/              

12:00   Проект Земя /3 част/   – док. филм    

13:00   Българските бойни знамена и маршове: Самарското знаме   П

13:30   Планетата Земя /21 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език    

14:30   Служба 21 /4 еп.  / – сериал /Русия/                                        

15:30   Устоите на демокрацията: Глобалната политика  – док. поредица   

16:00   Жо /1   еп./ – сериал /Франция/     

17:00   Доктор Снагълс  /6 еп./ – анимация за  децата                

17:30   Проект Земя /3 част/   – док. филм                          

18:30   Новини  

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев           

20:00   Служба 21 /5 еп.  / – сериал /Русия/                                        

21:00   Духлес    – игр. филм /Русия/      

23:00   Новини  

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев

00:00   Около света /14 еп./ – док. филм

00:30   Бофор    – игр. филм /Израел/    

02:30   Повторения

 

Вторник 21.11

07:00  Холивудски знаменитости: Джеф Бриджис     

07:30  Курс по английски език    

08:00  Жо /1   еп./ – сериал /Франция/                                                      

09:00  Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 7 /сезон Есен/  П  

09:30  Около света /15 еп./    – док. филм    

10:00  Духлес    – игр. филм /Русия/     

12:00  Проект Земя /4 част/   – док. филм            

13:00  Войнишко око – развлекателно предаване  П  

13:30  Планетата Земя /22 еп./ – док. филм

14:00  Курс по английски език      

14:30  Служба 21 /5 еп.  / – сериал /Русия/                                          

15:30  Устоите на демокрацията:  Върховенството на думата  – док. поредица      

16:00  Жо / 2 еп./ – сериал /Франция/                                                      

17:00  Доктор Снагълс  /7  еп./ – анимация за  децата                

17:30  Щрихи от миналото със Силвия Сиракова    

18:00  Той нарисува българската история  – док. филм        

18:30  Новини   

19:15  Спорт +    

20:00  Служба 21 /6 еп.  / – сериал /Русия/                                         

21:00  Капитал    – игр. филм /Франция/

23:00  Новини    

23:30  Спорт +       

00:00  Иван, талантът и децата  – док. филм       

00:30  Последната целувка    – игр. филм /САЩ/   16 год. 

02:10  Повторения

Сряда 22.11

07:00   Холивудски знаменитости:   Джон Траволта

07:30   Курс по английски език

08:00   Жо / 2 еп./ – сериал /Франция/                                                      

09:00   Доктор Снагълс  /8 еп./ – анимация за  децата                 

09:30   Около  света  /16 еп./ – док. филм  

10:00   Капитал    – игр. филм /Франция/

12:00   Проект Земя /5 част/   – док. филм            

13:00   Българските бойни знамена и маршове: Самарското знаме   П

13:30   Планетата Земя /23 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Служба 21 /6 еп. / – сериал /Русия/                                        

15:30   Устоите на демокрацията:  Задълженията на властта  – док.поредица    

16:00   Жо / 3 еп./ – сериал /Франция/                                                      

17:00   Доктор Снагълс  /8 еп./ – анимация за  децата           

17:30   Знаците с Ива Сапунджиева             

18:00   Да уловиш красотата – док. филм   

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Служба 21 /7 еп.  / – сериал /Русия/                                         

21:00   Раят е на запад   – игр. филм /Франция /

23:00   Новини

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев

00:00   Около света /16 еп./ – док. филм

00:30   Марина   – игр. филм /Белгия, Италия/

02:30   Повторения

 

Четвъртък 23.11

07:00   Холивудски знаменитости:  Джъд Лоу

07:30   Курс по английски език       

08:00   Жо / 3 еп./ – сериал /Франция/                                                       

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 7 /сезон Есен/  П  

09:30   Около света /17 еп./ – док. филм

10:00   Раят е на запад   – игр. филм /Франция /

12:00   Проект Земя /6 част/   – док. филм            

13:00   Войнишко око – развлекателно предаване  П     

13:30   Планетата Земя /24 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Служба 21 /7 еп.  / – сериал /Русия/                                    

15:30   Доктор Снагълс  /9 еп./ – анимация за  децата            

16:00   Жо / 4 еп./ – сериал /Франция/                                                        

17:00   Проект Земя /6 част/   – док. филм            

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова  

18:30   Новини  

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев

20:00   Служба 21 /8 еп. / – сериал /Русия/                    

21:00   Вълчият тотем    –  игр. филм /Франция, Китай/ 

23:00   Новини

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев

00:00   Планетата Земя /24 еп./ – док. филм

00:30   Великата красота  –  игр. филм /Италия /  16 год.  

02:50   Повторения