Седмична програма

Петък 19.01

07:00   Холивудски знаменитости:  Арнолд Шварценегер  

07:30   Курс по английски език 

08:00   Сянката на Елена  /24  еп./ – сериал /Бразилия/                                                          

09:00   Франклин /12 еп./ – анимация за  децата   

09:30   Около света /4 еп./– док. филм

10:00   Елена    –  игр. филм /Русия/   

12:00   Проект Земя   /4  част/   – док. филм                             

13:00   Холивудски знаменитости:  Арнолд Шварценегер  

13:30   Планетата Земя /22 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Хрътката    /2 сезон 5 еп. / – сериал /Русия/                                               

15:30   Франклин /12 еп./ – анимация за  децата    

16:00   Сянката на Елена  /25  еп./ – сериал /Бразилия/                                                       

17:00   Проект Земя   /4  част/   – док. филм                                                       

18:00   Златната църква на цар Симеон  – док. филм     

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев 

19:45   Реклами   

20:00   Хрътката    /2 сезон 6 еп. / – сериал /Русия/

21:00   Земя на чужденци   – игр. филм /Австралия/    

23:00   Новини

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев 

00:00   Холивудски знаменитости:  Арнолд Шварценегер        

00:30   Капитал  –  игр. филм /Франция /       

02:40   Повторения

Събота 20.01

07:00   Одисей   – детски анимационен филм     

08:30   Курс по английски език

09:00   Франклин /13 еп./ – анимация за  децата

09:30   Холивудски знаменитости:  Бен Афлек

10:00   Капитал  –  игр. филм /Франция /                      

12:00   Проект Земя   /5  част/   – док. филм                              

13:00   Сега или никога   – игр. филм /Испания/

14:30   Знаците с Ива Сапунджиева П  

15:00   Одисей   – детски анимационен филм                      

16:30   Франклин /13 еп./ – анимация за  децата 

17:00   Мисия Здраве с Мария Петкова   П                             

17:30   Войнишки разкази

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска бр. 2  /сезон Зима/  П  

18:30   Военните репортери

19:00   Джаки и Райан   – игр. филм /САЩ/   

20:30   Щрихи от миналото  П                          

21:00   Емигрантката    – игр. филм /САЩ/  

23:00   Войнишки разкази                

23:30   Кланът   –  игр.  филм /Аржентина, Испания/          

01:30   Повторения

Неделя 21.01

07:00   Хайди  – детски анимационен филм    

08:00   Военните репортери

08:30   Курс по английски език

09:00   Франклин /14 еп./ – анимация за  децата

09:30   Холивудски знаменитости:  Бил Мъри         

10:00   Емигрантката    – игр. филм /САЩ/          

12:00   Проект Земя   /6  част/   – док. филм                              

13:00   Михаел Колхас    – игр. филм  /Франция, Германия/   

15:00   Хайди  – детски анимационен филм                        

16:00   Франклин /14 еп./ – анимация за  децата

16:30   Дубльорът  – игр. филм /САЩ/

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 3 /сезон Зима/   

18:30   Военните репортери: 110 год. военно разузнаване     П   

19:00   Проект Земя   /6  част/   – док. филм                              

20:00   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и Георги Маринов   

20:30   Войнишко око – развлекателно предаване        

21:00   Одисеята на Жак Ив Кусто  –  игр. филм /Франция, Белгия/

23:00   Той нарисува българската история  – док. филм                         

23:30   Пианистката   – игр. филм  /копродукция/       12 год.

01:30   Повторения

Понеделник 22.01

07:00   Холивудски знаменитости:    Били Боб Тронтън                       

07:30   Курс по английски език 

08:00   Сянката на Елена  /25  еп./ – сериал /Бразилия/                                                       

09:00   Франклин /15 еп./ – анимация за  децата 

09:30   Около света /5 еп./ – док. филм

10:00   Земя на чужденци   – игр. филм /Австралия/            

12:00   Проект Земя   /7  част/   – док. филм                               

13:00   Холивудски знаменитости:    Били Боб Тронтън                       

13:30   Планетата Земя /23 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език    

14:30   Хрътката    /2 сезон 6 еп. / – сериал /Русия/                                            

15:30   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и Георги Маринов  П  

16:00   Сянката на Елена  /26  еп./ – сериал /Бразилия/                                                          

17:00   Франклин /15 еп./ – анимация за  децата 

17:30   Проект Земя   /7  част/   – док. филм                                 

18:30   Новини  

19:15   Пресечна точка с Еавгени Кръстев             

20:00   Хрътката    /2 сезон 7 еп. / – сериал /Русия/                                              

21:00   Човешки капитал  – игр. филм /Италия, Франция/

23:00   Новини  

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев

00:00   Около света /5 еп./ – док. филм

00:30   Полет    – игр. филм /Швеция/    12 год.    

02:30   Повторения

Вторник 23.01

07:00  Холивудски знаменитости:    Вал Килмър

07:30  Курс по английски език    

08:00  Сянката на Елена  /26  еп./ – сериал /Бразилия/

09:00  Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 3 /сезон Зима/  П  

09:30  Около света /6 еп./  – док. филм    

10:00  Човешки капитал  – игр. филм /Италия, Франция/

12:00  Проект Земя   /8  част/   – док. филм             

13:00  Войнишко око – развлекателно предаване           

13:30  Планетата Земя /24 еп./ – док. филм

14:00  Курс по английски език      

14:30  Хрътката    /2 сезон 7 еп. / – сериал /Русия/     

15:30  Холивудски знаменитости:    Вал Килмър

16:00  Сянката на Елена  /27  еп./ – сериал /Бразилия/                                                     

17:00  Франклин /16 еп./ – анимация за  децата 

17:30  Щрихи от миналото със Силвия Сиракова  

18:00  Юртата на древните българи – модел на света   – док. филм                                

18:30  Новини   

19:15  Спорт +    

20:00  Хрътката    /2 сезон 8 еп. / – сериал /Русия/                                              

21:00  Скрито покрито    –  игр. филм /копродукция /    

23:00  Новини    

23:30  Спорт +       

00:00  Планетата Земя /24 еп./ – док. филм

00:30  Острие на мрака   – игр. филм /САЩ, Великобритания /   12 год.

02:30  Повторения

Сряда 24.01

07:00   Холивудски знаменитости: Виго Мортенсен

07:30   Курс по английски език

08:00   Сянката на Елена  /27  еп./ – сериал /Бразилия/                                                        

09:00   Франклин /17 еп./ – анимация за  децата 

09:30   Около  света  /7 еп./ – док. филм  

10:00   Скрито покрито    –  игр. филм /копродукция /              

12:00   Проект Земя   /9  част/   – док. филм                              

13:00   Холивудски знаменитости:      Виго Мортенсен

13:30   Планетата Земя /25 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Хрътката    /2 сезон 8 еп. / – сериал /Русия/                                               

15:30   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и Георги Маринов  П   

16:00   Сянката на Елена  /28 еп./ – сериал /Бразилия/                                                        

17:00   Франклин /17 еп./ – анимация за  децата 

17:30   Проект Земя   /9  част/   – док. филм                             

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев   

20:00   Любовни тайни     /1  еп. / – сериал /Италия/                                               

21:00   Марина   – игр. филм /Белгия, Италия/

23:00   Новини

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   

00:00   Около света /7 еп./ – док. филм

00:30   Ловецът      – игр. филм /Русия/  12 год.

02:40   Повторения

Четвъртък 25.01

07:00   Холивудски знаменитости:   Дензел Уошингтън    

07:30   Курс по английски език       

08:00   Сянката на Елена  /28  еп./ – сериал /Бразилия/                                                        

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска бр. 3 /сезон Зима/  П  

09:30   Около света /8 еп./ – док. филм

10:00   Марина   – игр. филм /Белгия, Италия/

12:00   Светът на бъдещето    /1 еп./   – док. филм                              

13:00   Холивудски знаменитости:   Дензел Уошингтън                   

13:30   Планетата Земя /26 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Любовни тайни     /1  еп. / – сериал /Италия/                                                

15:30   Франклин /18 еп./ – анимация за  децата  

16:00   Сянката на Елена  /29  еп./ – сериал /Бразилия/                                                        

17:00   Светът на бъдещето    /1 еп./   – док. филм                              

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова   

18:30   Новини  

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев   

20:00   Любовни тайни     /2  еп. / – сериал /Италия/                                                

21:00   Малки драми    –  игр. филм /САЩ /   

23:00   Новини

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев

00:00   Планетата Земя /26 еп./ – док. филм

00:30   Любовта е странно нещо  –  игр. филм /САЩ, Франция /

02:30   Повторения