Седмична програма

Петък 03.07

07:00   Холивудски знаменитости:    Адам Сандлър

07:30   Курс по английски език 

08:00   Любовни залози     /3   еп. / – сериал /Ливан/    

09:00   Легендата за Зоро   /34 еп./ – за децата                      

09:30   Социални профили с  Евгени Мандаджиев  П   

10:00   Диви истории   – игр. филм /Испания, Аржентина/

12:00   Проект Земя   /5 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /13 еп./ – док. филм    

14:00   Курс по английски език 

14:30   Седемнайсет мига от пролетта   /9  еп./ – сериал /Русия/                                                           

15:30   Около света /3 еп./ – док. филм

16:00   Любовни залози     / 4  еп. / – сериал /Ливан/    

17:00   Легендата за Зоро   /34 еп./ – за децата                       

17:30   Проект Земя   /5 еп./  –  док. филм 

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

19:45   Реклами     

20:00   Седемнайсет мига от пролетта   /10  еп./ – сериал /Русия/                                                           

21:00   Парад  – игр. филм /Сърбия/

23:00   Новини   П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   П

00:00   Холивудски знаменитости:   Адам Сандлър

00:30   Това е само краят на света    –  игр. филм /Канада, Франция/   

02:30   Повторения

Събота 04.07

07:00   Световните градове на България:   Враца – на път докрая

07:30   Военните репортери:    Киберсигурност    

08:00   Около света /4 еп./ – док. филм

08:30   Курс по английски език          

09:00   Легендата за Зоро   / 35 еп./ – за децата     

09:30   Холивудски знаменитости:  Алек Болдуин   

10:00   Това е само краят на света    –  игр. филм /Канада, Франция/         

12:00   Археосвят: По пътя на великите  –историческо риалити    бр. 19 2020 П 12 г. 

12:30   Световните градове на България:   Една внезапна спирка

13:00   Марина  – игр. филм /Италия, Белгия/   

15:00   Легендата за Зоро   /35 еп./ – за децата     

15:30   Изгряващо слънце / 1 еп./ – сериал /Бразилия/      

16:30   Изгряващо слънце / 2 еп./ – сериал /Бразилия/

17:30   Войнишки разкази:   Ради Радев П   

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска   П  

18:30   Военните репортери:  Бригада „Логистика“ – територия за професионалист           и    

19:00   Афоня  – игр. филм  /СССР/

20:30   Холивудски знаменитости:    Алек Болдуин      

21:00   Имигрантката   – игр. филм /САЩ/

22:30   Световните градове на България:   Една внезапна спирка

23:00   Военните репортери:  Бригада „Логистика“ – територия за професионалисти  

23:30   Фортуната    – игр. филм   /Италия/   

01:30   Повторения

Неделя 05.07

07:00   Битките за Европа:  Никопол – последната столица

07:30   Военните репортери:  Бригада „Логистика“ – територия за професионалисти 

08:00   Около света / 5 еп./  – док. филм

08:30   Курс по английски език                  

09:00   Легендата за Зоро   /36 еп./ – за децата                     

09:30   Холивудски знаменитости:  Антонио Бандерас

10:00   Имигрантката   – игр. филм /САЩ/

12:00   Археосвят: По пътя на великите  – историческо риалити  бр. 19 от  

12:30   Световните градове на България: Стара Загора – свидетел на историята  

13:00   Съвсем нов завет     – игр. филм /копродукция/ 

15:00   Легендата за Зоро   /36 еп./ – за децата

15:30   Изгряващо слънце / 3 еп./ – сериал /Бразилия/

16:30   Изгряващо слънце / 4 еп./ – сериал /Бразилия/

17:30   Войнишки разкази:  Йордан Йовчев

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска      

18:30   Военните репортери

19:00   Франкофония     –  игр. филм  /копродукция/

20:30   Холивудски знаменитости:  Антонио Бандерас 

21:00   Диванът на Сталин    – игр. филм /Франция/

22:30   Около света / 5 еп./  – док. филм

23:00   Военните репортери  П  

23:30   Палми в снега – игр. филм   /Испания/

01:45   Повторения

Понеделник 06.07

07:00   Холивудски знаменитости:   Арнолд Шварценегер

07:30   Курс по английски език      

08:00   Любовни залози     /4   еп. / – сериал /Ливан/    

09:00   Легендата за Зоро   /37 еп./ – за децата                     

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   П   

10:00   Парад  – игр. филм /Сърбия/

12:00   Проект Земя   /6 еп./  –  док. филм                                                                               

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя / 14 еп./  – док. филм        

14:00   Курс по английски език      

14:30   Седемнайсет мига от пролетта   /10  еп./ – сериал /Русия/                                                           

15:00   Легендата за Зоро   /37 еп./ – за децата                      

15:30   Около света /6 еп./ – док. филм

16:00   Любовни залози     /5   еп. / – сериал /Ливан/    

17:00   Холивудски знаменитости:   арнолд Шварценегер

17:30   Проект Земя   /6 еп./  –  док. филм 

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Седемнайсет мига от пролетта   /11 еп./ – сериал /Русия/                                                           

21:00   Пази се от автомобил  – игр. филм   /СССР/

23:00   Новини П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П

00:00   Около света /6 еп./ – док. филм

00:30   Булеварден роман      –  игр. филм /Франция/

02:30   Повторения

Вторник 07.07

07:00   Холивудски знаменитости:  Бен Афлек

07:30   Курс по английски език      

08:00   Любовни залози     /5   еп. / – сериал /Ливан/    

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска    П

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   П  

10:00   Пази се от автомобил  – игр. филм   /СССР/

12:00   Проект Земя   /7 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя  /15 еп./   – док. филм

14:00   Курс по английски език                         

14:30   Седемнайсет мига от пролетта   /11  еп./ – сериал /Русия/                                                           

15:30   Около света /7 еп./ – док. филм  

16:00   Любовни залози     /6   еп. / – сериал /Ливан/    

17:00   Легендата за Зоро   /38 еп./ – за децата                     

17:30   Щрихи от миналото   с Пламен Димитров

18:00   Срещи с Атон   – док. филм    Елена

18:30   Новини

19:15   Спорт +

20:00   Седемнайсет мига от пролетта   /12 еп./ – сериал /Русия/                                                           

21:00   Извинявай ако те нарека любов    – игр. филм /Испания/

23:00   Новини  П

23:30   Спорт + П

00:00   Около света /7 еп./ – док. филм 

00:30   Валенса   – игр. филм /Полша/        

02:30   Повторения

Сряда 08.07

07:00   Холивудски знаменитости:   Бил Мъри

07:30   Курс по английски език      

08:00   Любовни залози     /6   еп. / – сериал /Ливан/    

09:00   Легендата за Зоро   /39 еп./ – за децата                     

09:30   Спорт +  П   

10:00   Извинявай ако те нарека любов    – игр. филм /Испания/

12:00   Проект Земя   /8 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /16 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език

14:30   Седемнайсет мига от пролетта   /12  еп./ – сериал /Русия/                                                           

15:30   Около света /8 еп./ – док. филм

16:00   Любовни залози     /7   еп. / – сериал /Ливан/    

17:00   Легендата за Зоро   /39 еп./ – за децата                      

17:30   Знаците с Ива Сапунджиева П   

18:00   Чудото на вкаменената сватба   – док. филм    

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Линиите на Уелингтън    /1  еп./ – сериал /копродукция/                                                           

21:00   Акушерката   – игр. филм   /Франция/

23:00   Новини  П  

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   П   

00:00   Археосвят: По пътя на великите  – историческо риалити П  

00:30   Ордата   – игр. филм  /Русия/

02:30   Повторения

Четвъртък 09.07

07:00   Холивудски знаменитости: Били Боб Торнтън   

07:30   Курс по английски език       

08:00   Любовни залози     /7  еп. / – сериал /Ливан/    

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска     П

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П     

10:00   Акушерката   – игр. филм   /Франция/

12:00   Проект Земя   /9 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /17 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Линиите на Уелингтън    /1  еп./ – сериал /копродукция/                      

15:30   Около света /9 еп./ – док. филм

16:00   Любовни залози     /8   еп. / – сериал /Ливан/    

17:00   Легендата за Зоро   /40 еп./ – за децата                      

17:30   Археосвят: По пътя на великите  – историческо риалити    12 г.П  

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова  П       

18:30   Новини

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев      

20:00   Линиите на Уелингтън    /2  еп./ – сериал /копродукция/                      

21:00   Роден    – игр. филм /Франция/

23:00   Новини  П

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев  П  

00:00   Около света /9 еп./ – док. филм

00:30   Състезателката и затворникът     –  игр. филм /Белгия/     

02:30   Повторения