Седмична програма

Петък 05.03

07:00   Холивудски знаменитости:   Итън Хоук

07:30   Курс по английски език           

08:00   Чужд  /9 еп. / – сериал /Русия/  

09:00   Легендата за Зоро    / 4  еп./ – за децата                                                                             

09:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев  П  

10:00   Кръвни връзки  – игр. филм /Франция, САЩ/                                                    

12:00   Проект Земя  /1  еп./  –  док. филм    

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /27 еп./ – док. филм  

14:00   Курс по английски език                         

14:30   Синът на бащата на народите  / 6 еп./ – сериал /копродукция/  

15:30   Около света /12 еп./ – док. филм  

16:00   Чужд  /10 еп. / – сериал /Русия/  

17:00   Легендата за Зоро    / 4  еп./ – за децата                                                                           

17:30   Проект Земя  /1  еп./  –  док. филм    

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Синът на бащата на народите  / 7 еп./ – сериал /копродукция/  

21:00   Изгубен в Сибир    –  игр. филм /Германия/

23:00   Новини    П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев П  

00:00   Около света /12 еп./ – док. филм  

00:30   Това е само краят на света     –  игр. филм /Канада, Франция/

02:30   Повторения

 

               

                           

Събота 06.03

07:00   Световните градове на България:   Западната порта на Източната римска

            империя

07:30   Военните репортери:  Тракийско лято 2020 П

08:00   Около света /13 еп./ – док. филм

08:30   Курс по английски език          

09:00   Легендата за Зоро    / 5  еп./ – за децата                                                                             

09:30   Холивудски знаменитости:   Кейт Бланшет   

10:00   Изгубен в Сибир    –  игр. филм /Германия/     

12:00   Археосвят: По пътя на великите – историческо риалити  П 12 год.  

12:30   Световните градове на България:  Ямбол – градът на живата магия

13:00   Не ми казвай, че момчето е лудо  –  игр. филм /Франция/    

15:30   Любовни залози /17 еп./ – сериал /копродукция/

16:30   Любовни залози /18 еп./ – сериал /копродукция/

17:30   Войнишки разкази: Разкази от Кербала     

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    П  

18:30   Военните репортери:  Първите за F16  Block 70  П           

19:00   Вдъхновението Атлас със Симеон Идакиев:Палмира

19:30   Диамантената ръка  –  игр. филм  /СССР/   

21:00   Изкуството да пееш фалшиво   –  игр. филм  /Франция/    

23:00   Военните репортери:  Първите за F16  Block 70  П            

23:30   Матура    – игр. филм   /Румъния/    

01:30   Повторения

 

Неделя 07.03

07:00   Световните градове на България:   Асеновград – небесният Ерусалим

07:30   Военните репортери:  Военна полиция    П  

08:00   Около света /14 еп./ – док. филм

08:30   Курс по английски език                          

09:00   Легендата за Зоро    / 6  еп./ – за децата                                                                             

09:30   Холивудски знаменитости:   Колин Фарел

10:00   Това е само краят на света     –  игр. филм /Канада, Франция/

12:00   Археосвят: По пътя на великите – историческо риалити  12 год.  

12:30   Световните градове на България:  Етрополе – истории на величие          

13:00   Кралицата на пустинята    –  игр.  филм  /САЩ/   

15:30   Любовни залози /19 еп./ – сериал /копродукция/

16:30   Любовни залози /20 еп./ – сериал /копродукция/ 

17:30   Разкази за оръжието с Евгени Мандаджиев и доц. Георги Маринов  П      

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска   

18:30   Военните репортери:  Бялата армия срещу КОВИД  П   

19:00   Деца на слънцето    –  игр. филм   /Македония /    

20:30   Холивудски знаменитости: Колн Фарел  

21:00   Адмирал   – игр. филм   /Русия/

23:00   Военните репортери:  Бялата армия срещу КОВИД  П   

23:30   Лоло   – игр. филм    /Франция/         

01:30   Около света / 14 еп./  – док. филм           

02:00   Повторения

 

Понеделник 08.03

07:00   Холивудски знаменитости:  Куба Гудинг

07:30   Курс по английски език                         

08:00   Чужд  /10 еп. / – сериал /Русия/    

09:00   Легендата за Зоро    / 7  еп./ – за децата                                                                             

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П       

10:00   Това е само краят на света     –  игр. филм /Канада, Франция/

12:00   Проект Земя  /2  еп./  –  док. филм     

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя / 28 еп./  – док. филм     

14:00   Курс по английски език                           

14:30   Синът на бащата на народите  / 7 еп./ – сериал /копродукция/  

15:30   Около света /15 еп./ – док. филм

16:00   Чужд  /11 еп. / – сериал /Русия/                                                                            

17:00   Легендата за Зоро    / 7  еп./ – за децата                                                                             

17:30   Проект Земя  /2  еп./  –  док. филм      

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев       

20:00   Синът на бащата на народите  / 8 еп./ – сериал /копродукция/  

21:00   Последната любов на г-н Морган     –  игр. филм /копродукция/           

23:00   Новини    П           

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев       П       

00:00   Около света /15 еп./ – док. филм

00:30   Сент Амур  – игр. филм   /Франция/                                               

02:30   Повторения

       

Вторник 09.03

07:00   Холивудски знаменитости:  Ралф Файнс   

07:30   Курс по английски език            

08:00   Чужд  /11 еп. / – сериал /Русия/  

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска     П 

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   П   

10:00   Последната любов на г-н Морган   –  игр. филм /копродукция/                 

12:00   Проект Земя  /3  еп./  –  док. филм      

13:00   Новини  

13:30   Планетата Земя  /29 еп./   – док. филм

14:00   Курс по английски език            

14:30   Синът на бащата на народите  / 8 еп./ – сериал /копродукция/  

15:30   Около света /16 еп./ – док. филм  

16:00   Чужд  /12 еп. / – сериал /Русия/      

17:00   Легендата за Зоро    / 8  еп./ – за децата                                                                              

17:30   Щрихи от миналото     

18:00   Златната църква на цар Симеон  –  док. филм                                                                                                         

18:30   Новини     

19:15   Спорт +

20:00   Синът на бащата на народите  / 9 еп./ – сериал /копродукция/  

21:00   Труман  – игр. филм /Испания/      

23:00   Новини    П

23:30   Спорт +  П                  

00:00   Около света /16 еп./ – док. филм 

00:30   Парад    – игр. филм /Сърбия/

02:30   Повторения

 

 

Сряда 10.03

07:00   Холивудски знаменитости:  Ричард Гиър

07:30   Курс по английски език            

08:00   Чужд  /12 еп. / – сериал /Русия/ 

09:00   Легендата за Зоро    / 8  еп./ – за децата                                                                         

09:30   Спорт +  П  

10:00   Труман  – игр. филм /Испания/              

12:00   Проект Земя  /4  еп./  –  док. филм        

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /30 еп./ – док. филм   

14:00   Курс по английски език             

14:30   Синът на бащата на народите  / 9 еп./ – сериал /копродукция/     

15:30   Около света /17 еп./ – док. филм   

16:00   Мистериите на Лисабон  /1 еп. / – сериал /Португалия /   

17:00   Знаците с Ива Сапунджиева   

18:00   Чудото на вкаменената сватба  –  док. филм

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Синът на бащата на народите  / 10 еп./ – сериал /копродукция/     

21:00   Диви разкази    –  игр. филм  /Испания, Аржентина/   

23:00   Новини  П

23:30   Пресечна точка с евгени Кръстев   П         

00:00   Археосвят: По пътя на великите – историческо риалити  П 12 год.  

00:30   Имигрантката     – игр. филм  /САЩ/             

02:30   Повторения

 

Четвъртък 11.03

07:00   Холивудски знаменитости:  Робърт де Ниро

07:30   Курс по английски език                         

08:00   Мистериите на Лисабон  /1 еп. / – сериал /Португалия /        

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    П

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П  

10:00   Диви разкази    –  игр. филм  /Испания, Аржентина/        

12:00   Проект Земя  /5  еп./  –  док. филм             

13:00   Новини        

13:30   Планетата Земя /31 еп./ – док. филм   

14:00   Курс по английски език                          

14:30   Синът на бащата на народите  / 10 еп./ – сериал /копродукция/     

15:30   Около света /18 еп./ – док. филм       

16:00   Мистериите на Лисабон  /2 еп. / – сериал /Португалия /        

17:00   Легендата за Зоро    / 9  еп./ – за децата                                                                          

17:30   Археосвят: По пътя на великите – историческо риалити  12 год.  П

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова    

18:30   Новини

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев

20:00   Синът на бащата на народите  / 11 еп./ – сериал /копродукция/                                              

21:00   Глуха линия   – игр. филм /Испания/        

23:00   Новини  П 

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев  П                  

00:00   Около света  /18 еп./ – док. филм      

00:30   Булеварден роман     – игр. филм  /Франция/       

02:30   Повторения