Седмична програма

Петък 25.09

07:00   Холивудски знаменитости:   Джим Кери

07:30   Курс по английски език 

08:00   Ловът на Верволф     /1  еп. / – сериал /Русия, Украйна/  

09:00   Легендата за Зоро   /12 еп./ – за децата                                                               

09:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев   П      

10:00   Акушерката  –  игр. филм  /Франция/ 

12:00   Когато Рим управляваше Египет       –  док. филм                         

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /33 еп./ – док. филм   

14:00   Курс по английски език 

14:30   Служба 21    / 8 еп./ – сериал / Русия/                                                                 

15:30   Около света /12 еп./ – док. филм

16:00   Ловът на Верволф     /2  еп. / – сериал /Русия, Украйна/  

17:00   Легендата за Зоро   /12 еп./ – за децата                                                               

17:30   Холивудски знаменитости:   Джим Кери

18:00   Конфликтни зони с Красимир Белчев                       

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев   

20:00   Служба 21    /9  еп./ – сериал / Русия/                                                                 

21:00   Виктория   –  игр. филм /Франция/

23:00   Новини   П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П                                                                           

00:00   Около света /12 еп./ – док. филм

00:30   Мистър Щайн е онлайн  –  игр. филм /копродукция/

02:30   Повторения                                                               

Събота 26.09

07:00   Световните градове на България:    Севлиево – пуритани в Ориента

07:40   Военните репортери:   Да оцелееш в морето   П   

08:00   Около света /13 еп./ – док. филм

08:30   Курс по английски език          

09:00   Легендата за Зоро   /13 еп./ – за децата                                                             

09:30   Холивудски знаменитости:   Дрю Баримор         

10:00   Мистър Щайн е онлайн  –  игр. филм /копродукция/

11:45   Българските бойни знамена и маршове: Филип Тотю

12:00   Археосвят: По пътя на великите  – историческо риалити     П 12 г.

12:30   Световните градове на България:  Перник

13:00   Жесток романс   –  игр. филм   /СССР/   1 и 2 ч.   

15:30   Изгряващо слънце / 51 еп./ – сериал /Бразилия/      

16:30   Изгряващо слънце / 52 еп./ – сериал /Бразилия/

17:30   Войнишки разкази:     Живот в небето: Пенка Нунева П  

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    П  

18:30   Военните репортери

19:00   Афоня  –  игр. филм  /СССР/  

20:30   Холивудски знаменитости:   Дрю Баримор  

21:00   Одисеята на Жак Ив Кусто   –  игр. филм  /Франция, Белгия/

23:00   Военните репортери    

23:30   Сред мрак   – игр. филм   /копродукция/

02:00   Повторения

Неделя 27.09

07:00   Битките за Европа:  Никопол – последната столица

07:30   Военните репортери:  Учение Вулкан 2019  П      

08:00   Около света / 14 еп./  – док. филм

08:30   Курс по английски език                  

09:00   Легендата за Зоро   /14 еп./ – за децата                                                              

09:00   Холивудски знаменитости:  Дъстин Хофман  

10:00   Виктория   –  игр. филм /Франция/

11:40   Под стряхата на Славейкови  –  док. филм    

12:00   Археосвят: По пътя на великите  – историческо риалити      12 г.

12:30   Световните градове на България:   Добрич – градът на помирението

13:00   Не ми казвай, че момчето е лудо   – игр. филм /Франция/

15:15   Българските бойни знамена и маршове: Изгрей зора на свободата П  

15:30   Изгряващо слънце / 53 еп./ – сериал /Бразилия/

16:30   Изгряващо слънце / 54 еп./ – сериал /Бразилия/

17:30   Разкази за оръжието с Евгени Мандаджиев и доц. Георги Маринов    

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска  сезон ЛЯТО 2020 бр. 11

18:30   Военните репортери:Традиции и съвременност – 70 г. Факултет Командно-

            щабен     

19:00   Любов в СССР   –  игр. филм  /Русия/    

20:30   Холивудски знаменитости:   Дъстин Хофман

21:00   Роден  – игр. филм   /Франция/                     

23:00   Военните репортери:Традиции и съвременност – 70 г. Факултет Командно-

            щабен     

23:30   Състезателката и затворникът  – игр. филм   /Белгия/

01:40   Повторения

Понеделник 28.09

07:00   Холивудски знаменитости:   Ед Харис

07:30   Курс по английски език      

08:00   Ловът на Верволф     /2  еп. / – сериал /Русия, Украйна/   

09:00   Легендата за Зоро   /15 еп./ – за децата                                                              

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П                

10:00   Виктория   –  игр. филм /Франция/

11:40   Българските бойни знамена и маршове: Един завет  П   

12:00   Преселение    /1  еп./  –  док. филм                        

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя / 34 еп./  – док. филм        

14:00   Курс по английски език      

14:30   Служба 21    / 9 еп./ – сериал / Русия/                                                                 

15:00   Легендата за Зоро   /15 еп./ – за децата                                                              

15:30   Около света /15 еп./ – док. филм

16:00   Ловът на Верволф     /3 еп. / – сериал /Русия, Украйна/    

17:00   Холивудски знаменитости:    Ед Харис

17:30   Преселение    /1  еп./  –  док. филм                         

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Служба 21    / 10 еп./ – сериал / Русия/                                                                 

21:00   Булеварден роман  – игр. филм   /Франция/  

23:00   Новини П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П

00:00   Около света /15 еп./ – док. филм

00:30   Гара за двама    –  игр. филм /СССР/

02:30   Повторения

Вторник 29.09

07:00   Холивудски знаменитости:  Илайджа Ууд  

07:30   Курс по английски език      

08:00   Ловът на Верволф     /3  еп. / – сериал /Русия, Украйна/    

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска     П 

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П  

10:00   Булеварден роман  – игр. филм   /Франция/  

12:00   Преселение    /2  еп./  –  док. филм                                   

13:00   Новини  

13:30   Планетата Земя  /35 еп./   – док. филм

14:00   Курс по английски език                         

14:30   Служба 21    / 10 еп./ – сериал / Русия/                                                                 

15:30   Около света /16 еп./ – док. филм  

16:00   Ловът на Верволф     /4  еп. / – сериал /Русия, Украйна/                           

17:00   Легендата за Зоро   /16 еп./ – за децата                                                              

17:30   Щрихи от миналото         

18:00   Иван, талантът и децата  –  док. филм   

18:30   Новини

19:15   Спорт +   

20:00   Чужд     /1 еп./ – сериал /Русия /                                                                 

21:00   Извинявай ако те нарека любов   – игр. филм /Испания/

23:00   Новини  П

23:30   Спорт +   П

00:00   Около света /16 еп./ – док. филм 

00:30   Това е само краят на света    – игр. филм /Канада, Франция/

02:10   Военните репортери: Един за всички, всички за един  П  

02:30   Повторения

Сряда 30.09

07:00   Холивудски знаменитости: Итън Хоук  

07:30   Курс по английски език      

08:00   Ловът на Верволф     /4  еп. / – сериал /Русия, Украйна/    

09:00   Легендата за Зоро   /17 еп./ – за децата                                                              

09:30   Спорт +  П   

10:00   Извинявай ако те нарека любов   – игр. филм /Испания/

12:00   Преселение    /3  еп./  –  док. филм                                   

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /36 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език

14:30   Чужд     /1 еп./ – сериал /Русия /                                                                  

15:30   Около света /17 еп./ – док. филм

16:00   Седемнайсет мига от пролетта      /1  еп. / – сериал /Русия/  

17:00   Легендата за Зоро   /17 еп./ – за децата                                                              

17:30   Знаците с Ива Сапунджиева         

18:00   Чудото на вкаменената  сватба  – док. филм      

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Чужд     /2 еп./ – сериал /Русия /                                                                  

21:00   Сент Амур     – игр. филм   /Франция/

22:45   Военните репортери:Експериментални ракетни стрелби на Емине  П  

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П   

00:00   Археосвят: По пътя на великите  – историческо риалити  бр. 24 от 2020 П 12 год.  

00:30   Труман   – игр. филм  /Испания/         

02:30   Повторения

Четвъртък 01.10

07:00   Холивудски знаменитости:  Катрин Зита Джоунс   

07:30   Курс по английски език       

08:00   Седемнайсет мига от пролетта      /1  еп. / – сериал /Русия/  

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    П

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П   

10:00   Сент Амур     – игр. филм   /Франция/

11:45   Военните репортери:Експериментални ракетни стрелби на Емине  П     

12:00   Преселение    /4  еп./  –  док. Филм

13:00   Новини         

13:30   Планетата Земя /37 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Чужд     /2 еп./ – сериал /Русия /                                                                  

15:30   Около света /18 еп./ – док. филм

16:00   Седемнайсет мига от пролетта      /2  еп. / – сериал /Русия/  

17:00   Легендата за Зоро   /18 еп./ – за децата                                                              

17:30   Археосвят: По пътя на великите  – историческо риалити    П 12 г.                        

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова  П      

18:30   Новини

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев

20:00   Чужд     /3 еп./ – сериал /Русия /                                                                  

21:00   Телма  –  игр. филм  /копродукция/

23:00   Новини  П

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев   П     

00:00   Около света /18 еп./ – док. филм

00:30   Диванът на Сталин      –  игр. филм  /Франция /    

02:00   Холивудски знаменитости:  Катрин Зита Джоунс  

02:30   Повторения