Информационен център на Министерство на oтбраната

Седмична програма

Петък 01.03

07:00   Холивудски знаменитости:  Дензел Уошингтън

07:30   Курс по английски език                                                                             

08:00   Забравени от бога  – сериал / Нидерландия/                 

09:00   Легендата за Зоро    /25 еп./ –  за децата                                           

09:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев    П    

10:00   Убежище   –  игр. филм /копродукция/      

12:00   Проект Земя    / 3 еп./ –   док.  филм                            

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /8 еп./ – док. филм  

14:00   Курс по английски език  

14:30   Пътища на милосърдието   –  сериал /САЩ/        

15:30   Около света  /3 еп./ –  док. филм      

16:00   Забравени от бога  – сериал / Нидерландия/                 

17:00   Легендата за Зоро    /25 еп./ –  за децата                                             

17:30   Проект Земя    / 3 еп./ –   док.  филм                             

18:30   Новини                                     

19:15   Пресечна точка

20:00   Пътища на милосърдието    –  сериал /САЩ/      

21:00   Чудовището    –  игр. филм /Италия, Франция/                

23:00   Новини       П 

23:30   Пресечна точка   П          

00:00   Около света /3 еп./  –   док. филм 

00:30   Изобилие   –  игр. филм   /Великобритания/                                               

02:30   Повторения

Събота 02.03

07:00   Световните градове на България:  Етрополе – истории на величие    

07:30   Военните репортери:  Райна Княгиня   П     

08:00   Около света /4 еп./  –   док. филм      

08:30   Курс по английски език    

09:00   Легендата за Зоро    /26 еп./ –  за децата                                             

09:30   Срещи с Атон – док. филм

10:00   Чудовището    –  игр. филм /Италия, Франция/                                         

12:00   Преселение  / 3 еп./ –   док.  филм                                                          

13:00   Децата на века    –   игр. филм  /Франция/

15:30   Самра    –   сериал /копродукция/   

17:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    а    П  

18:00   БГ пълководци: Раковски  

18:30   Разкази за оръжията: Оръжията на руската и турската армия през Руско-турската война  1 и 2 ч.

19:30   Безкрайната градина   –   игр. филм  /България/

21:00   Изумление и трепет   –  игр. филм  /Франция/              

23:00   Златната църква на цар Симеон  –  док. филм

23:30   Безупречна репутация    –   игр. филм  /Франция/   12 год.        

01:30   Около света /4 еп./  –   док. филм              

02:00   Повторения

 

Неделя 03.03

07:00   Световните градове на България:  Батак – долина на светци   

07:30   Живата вечност – док. филм

08:00   Около света /5 еп./  –   док. филм      

08:30   Курс по английски език          

09:00   Легендата за Зоро    /27 еп./ –  за децата                                            

09:30   Неизвестното за известния доктор Пирогов –  док. филм  

10:00   Празнично студио по случай 3 март с водещ Пламен Димитров

10:55   Директно БНТ и ВТК: Военен ритуал за издигане на Националния трибагреник – пряко предаване от Паметника на Незнайния воин 

11:20   Празнично студио по случай 3 март с водещ Пламен Димитров            

12:00   Празничен концерт на Гвардейския духов оркестър   

13:00   Извън закона    –  игр. филм  /копродукция/    

15:00   Митове за войната и легендите за освобождението  –   док. филм  

15:30   Самра    –   сериал /копродукция/    

17:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    

17:30   Консулата   –  док. филм  

18:30   Тържествена заря-проверка по случай Националния празник на Република България – пряко предаване от площад „Народно събрание“          

19:00   Зона Замфирова   –   игр. филм   /Сърбия/   

20:30   Щрихи от миналото  П   

21:00   Концертът    –   игр. филм   /копродукция/                

23:00   Неизвестното за известния доктор Пирогов –  док. филм            

23:30   Обирът   –  игр. филм  /Великобритания/    

01:30   Около света /5 еп./  –   док. филм      

02:00   Повторения

Понеделник 04.03

07:00   Юртата на древните българи – модел на света – док. филм

07:30   Курс по английски език                                                       

08:00   Забравени от бога       –   сериал / Нидерландия/                  

09:00   Легендата за Зоро    /28 еп./ –  за децата                                            

09:30   Пресечна точка   П    

10:00   Концертът    –   игр. филм   /копродукция/                                     

12:00   Проект земя   / 4 еп./ –   док.  филм                             

13:00   Неизвестното за известния доктор Пирогов –  док. филм  

13:30   Планетата Земя /9 еп./ – док. филм       

14:00   Курс по английски език    

14:30   Пътища на милосърдието     –  сериал /САЩ/        

15:30   Около света /6 еп./ –  док. филм                                                               

16:00   Забравени от бога   –  сериал / Нидерландия/                 

17:00   Легендата за Зоро    /28 еп./ –  за децата                                            

17:30   Проект земя   / 4 еп./ –   док.  филм                              

18:30   Златоустият –  филм за Йоан Екзарх

20:00   Пътища на милосърдието     –  сериал /САЩ/        

21:00   Последната любов на г-н Морган    –   игр. филм /копродукция/    

23:00   Малката Бяла  столица на Руската империя  – док. филм    

00:00   Около света /6 еп./ –  док. филм 

00:30   Парфюмите    –  игр. филм  /Франция/                                     

02:30   Повторения

Вторник 05.03

07:00   Българите живеят под храма на небето – док. филм

07:30   Курс по английски език    

08:00   Забравени от бога       – сериал / Нидерландия/                 

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    П   

09:30   Пресечна точка П  

10:00   Последната любов на г-н Морган    –   игр. филм /копродукция/       

12:00   Проект Земя   / 5 еп./ –   док.  филм                              

13:00   Новини  

13:30   Планетата Земя /10 еп./ – док. филм  

14:00   Курс по английски език                     

14:30   Пътища на милосърдието     –  сериал /САЩ/        

15:30   Около света /7 еп./ –  док. филм         

16:00   Забравени от бога  – сериал / Нидерландия/                 

17:00   Легендата за Зоро    /29 еп./ –  за децата                                               

17:30   Щрихи от миналото

18:00   Гигантската Панда  /4 еп./  –  док. филм

18:30   Новини

19:15   Спорт +

20:00   Пътища на милосърдието    –  сериал /САЩ/        

21:00   Започнахме заедно   –  игр. филм   /Унгария/                 

23:00   Новини  П

23:30   Спорт +  П

00:00   Около света /7 еп./ –  док. филм 

00:30   Дръзкият Бомарше     –  игр. филм /Франция/  12 год.             

02:30   Повторения

Сряда 06.03

07:00   Иван, талантът и децата – док. филм

07:30   Курс по английски език                          

08:00   Забравени от бога       – сериал / Нидерландия/                 

09:00   Легендата за Зоро    /30 еп./ –  за децата                                            

09:30   Спорт +  П   

10:00   Започнахме заедно   –  игр. филм   /Унгария/                 

12:00   Проект Земя   / 6 еп./ –   док.  филм                                                          

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /11 еп./ – док. филм   

14:00   Курс по английски език                              

14:30   Пътища на милосърдието     –  сериал /САЩ/        

15:30   Около света  /8 еп./  –  док. филм   

16:00   Забравени от бога   – сериал / Нидерландия/                 

17:00   Легендата за Зоро    /30 еп./ –  за децата                                             

17:30   Талантите с Ива Сапунджиева        

18:00   Гигантската Панда  /5 еп./  –  док. филм

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев   

20:00   Пътища на милосърдието     –  сериал /САЩ/        

21:00   Последният известен адрес   –  игр. филм /копродукция/                      

23:00   Новини  П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П  

00:00   Около света /8 еп./ –  док. филм       

00:30   Търговският пътник   –  игр. филм /копродукция/                        

02:30   Повторения

Четвъртък 07.03

07:00   Да уловиш красотата – док. филм

07:30   Курс по английски език                                                        

08:00   Забравени от бога    – сериал / Нидерландия/                 

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    18  П   

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   П   

10:00   Последният известен адрес   –  игр. филм /копродукция/                        

12:00   Проект Земя   / 7 еп./ –   док.  филм                                                       

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /12 еп./ – док. филм   

14:00   Курс по английски език   

14:30   Пътища на милосърдието   /2 с., 3 еп. / –  сериал /САЩ/        

15:30   Около света /9 еп./  – док. филм            

16:00   Забравени от бога  – сериал / Нидерландия/                 

17:00   Легендата за Зоро    /31 еп./ –  за децата                                           

17:30   Гигантската Панда  /6 еп./  –  док. филм         

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова   П  

18:30   Новини

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев     

20:00   Пътища на милосърдието     –  сериал /САЩ/        

21:00   Параклисът  –  игр. филм /Белгия/       

23:00   Новини  П

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев   П  

00:00   Около света /9 еп./  – док. филм           

00:30   Часовникарят от Сен Пол   –  игр. филм   /Франция/           

02:30   Повторения

Scroll to Top