ЦСКА приключи със загуба подготвителния лагер в Холандия

ЦСКА загуби с 0:2 от „Генк” последната си контрола от летния подготвителен лагер на отбора в Холандия. Точни за белгийците бяха Кара Мбодж в 6-ата минута и заменилият го на почивката Ким Оджо в 59-ата. И двете попадения паднаха след неумели намеси на отбраната на „червените”.
Като цяло двубоят бе равностоен и единствено грешките лишиха ЦСКА от по-добър резултат. Така възпитаниците на Стойчо Младенов завършват лагера си с две загуби, два равни мача и престижна победа над Брюж с 3:2.
Днес следобед армейците се прибраха в България. На 12 юли от 17 часа на стадион „Българска армия” в контрола ще бъде представен отборът за новия сезон. На 17 юли е първият мач от турнира Лига Европа. ЦСКА ще се изправи срещу македонския „Шкендия” или молдовския „Зимбру” във втория квалификационен кръг.