Масов бой на леда в мача между „Анахайм“ и „Сан Хосе“

Отборите на Анахайм и Сан Хосе си спретнаха масово меле по време на последната третина от мача от поредния кръг в НХЛ, което завърши с общо 127 наказателни минути за играчи на двата тима. Гостите спечелиха мача с 4:1. Сан Хосе започна много силно срещата и след първите две третини имаше преднина от 3:0. След това двата отбора си размениха по едно попадение за крайния резултат. Загубата е едва втора за Анахайм от началото на сезона. Тимът обаче остава на първо място в Тихоокеанската дивизия, докато с успеха Сан Хосе се придвижи до четвъртата позиция.
В останлите двубои от кръга шампионът Лос Анджелис победи гостуващия Кълъмбъс с 5:2, Уинипег се нуждаеше от победен гол в продължението за успеха с 2:1 над Колорадо. Чикаго надигра Отава с 2:1, а Ванкувър се наложи с 4:2 над Вашингтон.