„Фулъм“ с обрат и отпадане от „Кепитъл Уан Къп“

Фулъм отпадна от турнира Кепитъл Уан Къп, след като загуби с 2:5 от гостуващия Дарби Каунти. Националът Николай Бодуров не бе включен в групата домакините за двубоя срещу „овните”.
Муса Дембеле даде преднина за „котиджърс” в 27-ата минута, а в последната минута на първото полувреме отбеляза второ попадение. В добавеното време на първата част гостите успяха да върнат един гол ,след като Скот Мартин реализира отсъдена дузпа в полза на „овните”. Второто полувреме започна кошмарно за домакините и Дарби Каунти наниза четири гола във вратата на Кирай само за двайсет минути. Ръсел бе точен две минути след подновяване на играта, а Саймън Доукинс изведе „овните” в резултата в 54-ата.
Джеф Хендрик вкара четвърти гол в 62-ата минута, последван три минути по-късно от второ попадение на Доукинс, което оформи крайното 5:2 за Дарби Каунти.