Норвегия продължава победния си ход

Норвегия записа своята трета поредна победа в нашата квалификационна група „Н“, като стигна до минимален успех с 1:0 над Азербайджан в Баку. Първото полувреме не предложи кой знае какво зрелище, като Норвегия залагаше предимно на контрадействията и дългите пасове, докато домакините опитаха да установят по-траен контрол върху топката.
Към средата на полувремето гостите успяха да се задържат малко по-дълго в полето на противника и това даде резултат. В 24-ата минута след корнер Хаварт Нордвайт бе изтърван от пазача си в наказателното поле и с глава отбеляза единственото попадение в мача.
След почивката Норвегия се затвори в своята половина, докато азерите много трудно осъществяваха точни комбинации при сгъстената защита срещу себе си.