Филаделфия с 17-а поредна загуба в НБА

Филаделфия продължава без победа от началото на сезона. Тимът на Брет Браун записа 17-а поредна загуба, след като отстъпи със 103:109 на Сан Антонио. Неуспехът дойде, въпреки че през второто полувреме Филаделфия успя да съкрати изоставането си в резултата от 25 на 5 точки.
Гардът Майкъл Картър-Уилямс направи много силен мач – 24 точки, 11 борби и 7 асистенции, но това не беше достатъчно да спре серията загуби на обора си.
Крилото Коухи Леонард се отличи с 26 точки, 10 борби и 4 асистенции за Сан Антонио, който беше без получилия почивка Тим Дънкън и без контузения Тони Паркър. Австралийският център Арън Бейнс вкара рекордните за кариерата си в НБА 15 точки и спечели 9 борби за деветата поредна победа за „шпорите“.