Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Военнослужещи от 61-ва бригада отиват във Враца

[post-views]
[post-views]

Военнослужещи от 61-ва механизирана бригада преминават във военно формирование 54990 – Враца. С военен ритуал те се разделиха с бойното знаме на Стрямската бригада, под което служиха досега. Командирът на бригадата бригаден генерал Димитър Шивиков благодари за всеотдайната им служба и им пожела успех в състава на батальона във Враца.
Бяха наградени и военнослужещи, взели участие в спортните състезания и военноприложните спортове по случай празника на Сухопътните войски. Те получиха купи и медали. Работата по окомплектоването на възстановеното формирование във Враца започна.

(БА)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани