Виляреал разгроми Реал Сосиедад с 4:0

Виляреал разгроми Реал Сосиедад с 4:0 и се изкачи на 6-о място в класирането на Примера. „Жълтата подводница“ постигна трета поредна победа и в същото време нанесе първа загуба на баските под ръководството на Дейвид Мойс.
Всички голове в мача паднаха в последните 25 минути. Резултатът беше открит с автогол на стража на гостите Субикарай Гони, а малко след това Денис Черишев удвои. Другите две попадение за Виляреал бяха дело на резервата Мойсес Гомес.
И преди почивката Виляреал беше по-добрият отбор, но пропуски на Лусиано Вието попречиха на домакините рано-рано да си осигурят аванс. Късметът също не беше на страната на аржентиенца,
който през второто полувреме на два пъти уцели гредите. Поражението остави тима от „Аноета“
на 14-о място във временното подреждане, на 3 точки над зоната на изпадащите.