Интер продължава със слабите резултати, въпреки завръщането на Роберто Манчини

Интер продължава със слабите резултати в Серия „А”, въпреки завръщането на Роберто Манчини на треньорския пост след уволнението на Вартер Мадзари. „Нерадзурите” загубиха от Удинезе след обрат с 1:2 на собствения си стадион „Сан Сиро”. Така, отборът е в серия от 5 мача без победа в първенство, като за последно спечели на 26 октомври.
С успеха си Удинезе се изкачи на осмото място в класирането с актив от 21 точки.
Интер се смъкна на 12-та позиция, като има 17 точки. Резултатът можеше да бъде открит в полза
на домакините в 22-та минута. Тогава Ковачич удари горната греда със силен удар, след като
получи топката от Гуарин. Една минута преди почивката Икарди даде преднина на Интер. Гуарин
го намери много добре, той се измъкна от бранителите и с техничен удар вкара за 1:0.
През второто полувреме обаче гостите от Удинезе осъществиха пъблен обрат. В 60-та минута
Бруно Фернандес изравни, а крайното 2:1 оформи Сирил Теро в 71-та минута.
Той се възползва от груба грешка на Паласио в защита, преодоля вратаря Ханданович и