Реал Мадрид стигна до финала на турнира Audi Cup

real_baleОтборът на Реал Мадрид стигна до финала на турнира Audi Cup след победа с 2:0 над Тотнъм в първия полуфинал на „Алианц Арена“. По-добрата игра на тима от „Сантиаго Бернабеу“ донесе и първи гол. В 36-ата Хамес Родригес беше изпуснат в наказателното поле и отбеляза с глава след пас на Иско. През втората част темпото значително поспадна. „Лос меренгес“ щадяха сили, а британците нямаха такива, за да надхитрят своя съперник. В 79-ата минута Гарет Бейл реализира красиво попадение от 25 метра, изненадвайки Ворм. Така 100-милионният футболист успя да се разпише срещу бившите си съотборници, а и отбеляза първо попадение в предсезонните игри. До края на мача Тотнъм не застраши сериозно вратата на мадридчани.