Киево разгроми Лацио

kievo - lacioОтборът на Киево разпиля с 4:0 Лацио в дебютното си домакинство за този сезон в Серия „А“ и с пълен актив от шест точки води в класирането с голова-разлика 7:1. „Летящите магаренца“ направо разбиха „орлите“, като до почивката водеха с 3:0. Гостите започнаха по-добре, но в 13-ата минута Маджорини откри след удар и рикошет в Сантиаго Джентилети, които излъга Етрит Бериша.  В 30-ата минута Междорини асистира с пета на Палоски, който удвои. В края на първата част Бирса също се разписа от фаул. Интересното е, че същите трима вкараха и головете при успеха с 3:1 като гост над Емполи в първия кръг. Стефано Пиоли се опита да промени нещо след почивката, но „летящите магаренца“ останаха господари на терена. Палоски първо пропусна да вкара четвърти гол, но в 68-ата минута прати коженото кълбо отново в мрежата за 4:0 след подаване на Бирса. Марко Пароло удари гредата до края и попречи на лациалите да направят поражението си по почетнo.