Венцислав Христов остана резерва при загуба на Скендербеу

LOKOMOTIV_M-SKENDERBEUВенцислав Христов остана резерва и не игра за Скендербеу при загубата с 0:2 в гостуването на Локомотив (Москва) в мач от втория кръг на група „H” в Лига Европа. Гостите от Албания изненадващо можеха да поведат в 18-ата минута, но нападателят Хамди Салихи направи два последователни пропуска от изгодна позиция. След това „железничарите” откриха с гол с глава на Байе Умар Ниасе. Скендербеу можеше да изравни в 58-ата минута, но вратарят Гийерме отново отрази удара на Хамди Салихи. Локомотив пък затвърди успеха си с втори гол, дело на Александър Самедов в 75 минута. Победата остави руският гранд начело в групата с 6 точки. Скендербеу е последен без спечелена точка. В другия мач от групата Бешикташ завърши 1:1 със Спортинг.. След равенството турският отбор е втори в 4 точки, а този от Лисабон  заема трета позиция с 1 точка.