Славия разби Локомотив Пд с 3:0

vlcsnap-2015-12-07-18h14m22s148Славия разби Локо Пд с 3:0 в последния мач от 19-ия кръг в „А“ група. Локо Пд получи троен удар в края на първото полувреме. Тогава първо се разписа Дуде Ндонгала, веднага след това от дузпа вкара и другият тъмнокож французин Матийо Мансе. Веднага след това Мартин Камбуров не си сдържа нервите и удари с топката съдията, за което веднага бе изгонен. След този троен шок нокаутът за Локо Пд бе явен, а през втората част Ндонгала вкара и още един гол за крайното 3:0. Славия излезе на пето място в класирането с 28 точки, а Локо Пд е седми с 21. Локомотив се яви за мача със 17 играчи и с доста сериозни кадрови проблеми, които има в края на полусезона. Преди последния мач с Берое те се увеличиха още заради очакваното наказание на Камбуров и травмата на Димо Бакалов.