Бетис – Реал Мадрид 1 : 1

Бетис – Реал Мадрид   1 : 1

vlcsnap-2016-01-25-18h23m03s251Отборът на Бетис поднесе изненадата и измъкна равенство 1:1 от Реал Мадрид у дома в среща от 21-ия кръг на Примера. Резултатът на „Бенито Вийямарин“ беше открит от Алваро Сехудо в 7-ата минута, който отбеляза изключително атрактивно попадение с удар от въздуха. Френският нападател Карим Бензема върна равенството в 71-ата минута, като засече в мрежата на Антонио Адан подаване на Хамес Родригес, който се завърна в стартовия състав на Зинедин Зидан, заменяйки контузения Гарет Бейл. Така Реал загуби първи точки след назначението на Зидан за треньор и не успя да съкрати аванса на лидерите Барселона и Атлетико. Каталунците са с мач по-малко и могат да увеличат преднината си пред Реал на 7 точки при благоприятно за тях стечение на обстоятелствата.