Header

Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Header
Търсене
Close this search box.

Росен Плевнелиев изпрати съболезнователна телеграма до краля на Белгия

[post-views]
[post-views]

plevneliev_prezidentПрезидентът Росен Плевнелиев изпрати съболезнователна телеграма до Негово Величество Филип, Крал на Белгия. В нея той заявява:

Новината за терористичните актове на летище “Завентем” и метрото в Брюксел, довели до убийството на невинни граждани и десетки ранени, дълбоко ме потресе и наскърби. Република България остро осъжда тези актове на насилие. Подобни прояви, насочени срещу мирни граждани, не могат да бъдат оправдани по никакъв начин”.
„От името на българския народ и от мое име, приемете най-искрени съболезнования към семействата и близките на загиналите. В този тежък момент, бих искал да изразя нашата съпричастност и съчувствие и да пожелая бързо възстановяване на пострадалите”
, написа президентът Росен Плевнелиев до краля на Кралство Белгия.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Най-ново

Единична публикация

Избрани