Челси – Уест Хем 2 : 1

Челси – Уест Хем  2 : 1

челси кощаЧелси стартира сезона във Висшата лига с победа. „Сините” се наложиха над Уест Хем при дебюта на мениджъра Антонио Конте с 2:1 на стадион „Стамфорд Бридж”. Всичко по интересно се случи през втората част на двубоя. В 46-та минута Антонио събори в наказателното поле Сезар Аспиликуета и съдията веднага посочи бялата точка. Зад топката застана Азар и не сгреши. В 68-ата минута „Чуковоте” имаха претенции Диего Коща да получи втори жълт картон след грубо нарушение срещу вратаря Адриан. Гостите успяха да изравнят в 77-ата минута, когато Джеймс Колинс се разписа след центриране от ъглов удар на Димитри Пайе. Всичко се реши в добавеното време. Във втората минута „сините” проведоха добра атака, завършена успешно от Диего Коща. Антонио Конте в типично свой стил избухна в радост и се прегърна с няколко фена от първите редове.