Легия – Дъндолк 1 : 1

Легия – Дъндолк   1 : 1

легияНационалът Михаил Александров ще участва в груповата фаза на Шампионската лига, след като неговият Легия (Варшава) се класира за основната част на най-комерсиалния европейски клубен турнир. Поляците бяха страх срещу ирландския Дъндолк, но в крайна сметка постигнаха целта си. Двубоят завърши 1:1 и след като преди седмица на Острова поляците бяха победили с 2:0 продължават напред с общ резултат 3:1. Българинът остана на пейката и не се появи в игра. Домакините очакваха лек мач с оглед на аванса си от първия двубой, но коравите ирландци не бяха на това мнение и в 19-ата минута те поведоха в резултата. Роби Бенсън бе точен. В средата на втората част ситуацията на Легия стана още по-сложна, след като Адам Холусек получи втори жълт картон. Все пак домакините успяха да се измъкнат и в последната минута на мача Михал Кухарчик вкара за 1:1 и така да подпечата билетите на тима му за групите.