Предпразнично Състезаниe на „Люляк“

3-strelba1Изявите по повод празника на 2-ра Тунджанска механизирана бригада – 1 септември, започнаха на Учебен център „Люляк“ със състезание по спортна стрелба с 9-мм обикновен пистолет „Макаров“, съобщиха от Сухопътните войски. В шампионата участваха 9 отбора от военните формирования на бригадата, както и тимове от Областната администрация – Стара Загора и Общинската администрация – Стара Загора.

В отборното класиране на първо място се класира отборът на военно формирование 54100 – Ямбол, на второ място – Управлението на 2-ра механизирана бригада и на трето място – Общинскато администрация – Стара Загора.

Командирът на 2-ра мбр бригаден генерал Костадин Кузмов благодари за завидните умения и спортсменския дух на всички участници в състезанието. Отборите, заели първите три места в отборното класиране, бяха наградени с купи, медали и статуетки от бригаден генерал Костадин Кузмов и областния управител на Стара Загора Георги Ранов.