Header

Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Header
Търсене
Close this search box.

Президентската кампания в САЩ се върна в релси

[post-views]
Клинтън и Тръмп за първи път на едно място
Favicon_File

Красимир Белчев

ПClinton, Trump pick up big winsрезидентската кампания в САЩ отново се върна в релсите, след като и двамата кандидати за Белия дом успяха да докажат, че са здрави. 
За кандидата на републиканците Доналд Тръмп шоуто е неизменна част от предизборната му кампания.
След като се възползва от услугите на д-р Оз, известен телевизионен водещ, за да докаже, че е здрав, следващата публична изява на Тръмп, надмина всички очаквания. Той позволи на друг тв водещ да разроши емблематичния му перчем, превърнал се в негова запазена марка.
Няколко часа по-късно Тръмп отново се върна в сериозната игра и отправи нови обвинения срещу опонента си – кандидатът на демократите Хилъри Клинтън. Тоя я обвини, че приближени до нея хора, са пуснали слуховете, че настоящият президент Барак Обама не е роден в САЩ.
Малко по-скучно, но и Клинтън се върна в битката с първа изява, след краткото, но доста обсъждано боледуване. Пневмонията й даде повод на нейните опоненти, да поставят въпроса дали е годна за президентския пост.
Пред симпатизанти бившият държавен секретар заяви, че макар и да не е шоумен като опонента си, тя винаги ще остане боец.
Според последните социологически проучвания, през септември Доналд Тръмп е успял да догони Клинтън в ключови за президентските избори щати – като Айова, Охайо, Флорида и Северна Каролина.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Най-ново

Единична публикация

Избрани