Байер (Леверкузен) – Тотнъм 0 : 0

Байер (Леверкузен) – Тотнъм   0 : 0

bayr-leverБайер (Леверкузен) и Тотнъм не успяха да си отбележат гол, завършвайки 0:0 в иначе интригуващ двубой от Група Е на Шампионската лига, в който двата отбора си поделиха по едно полувреме и създадоха над дузина положения. „Шпорите“ доминираха преди почивката и пропуснаха няколко възможности, като Винсент Янсен удари и гредата. През втората част „аспирините“ тотално надиграха своя съперник и само пропуските на Хавиер Ернандес и Щефан Кийслинг, както и добрите намеси на Юго Лорис ги лишиха от успеха. Така Монако остава на първо място в Група Е с актив от пет точки. Тотнъм има една по-малко, а Байер (Леверкузен) е на трета позиция с три пункта. ЦСКА (Москва) остава на дъното във временното класиране с две точки.