ЦСКА – Динамо Киев 2 : 2

ЦСКА гостува на швейцарския  Йънг Бойс от 22:00 ч. тази вечер

cskaОтборът на ЦСКА-София завърши 2:2 с Динамо (Киев) в контролна среща, която се игра в Испания. Руи Педро изведе българския тим напред още в 4-ата минута, след асистенция на Преслав Йорданов. В 36-ата минута Буялски изравни с удар по земя. Две минута по-късно Динамо стигна до пълен обрат, след като Гонзалес прехвърли с глава Георги Китанов. В 75-ата минута Жуниор Мораеш прати кълбото с глава в мрежата, но голът не бе зачетен заради засада.  В 90-ата минута Пламен Гълъбов стреля с глава, но вратарят на Динамо със сетни усилия спаси. Секунди по-късно „червените“ стигнаха до равенството. Десподов бе съборен в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Потърпевшият застана зад топката и не сбърка, оформяйки крайното – 2:2.