Четвърто място отборно след слалома за мъжете ни на Световните военни зимни игри

България завърши на 4-то място в отборно класиране в слалома на алпийските ски при мъжете на третите световни военни игри. Четиримата ни участници успяха да изпреварят в отборната ни надпревара тимове като Русия с Хорошилов, Франция, Финландия и много други. В надпреварата стартираха 52 състезатели в първия манш. За втория обаче се класираха само 38. Финала заслужиха да преминат 29 военни спортисти, между които и четиримата българи. С най – добро време се отличи Борислав Тафков, който зае 22 позиця. 25 остана Димитър Павлов, 26 е Янко Хаджиев, а на 28 място се подреди Александър Ласкин. Самото състезание протече при много лоши условия и организаторите бяха принудени да забавят старта с повече от един час.