ЦСКА – София – Локомотив Пловдив 0 : 0

ЦСКА – София – Локомотив Пловдив   0 : 0

vlcsnap-2017-05-18-15h01m30s60„Черната котка“ Локо (Пловдив) отново спря ЦСКА-София на „Армията“, след като двата отбора завършиха 0:0 в мач от 33-ия кръг на Първа лига. Така червените успяха да победят само веднъж своя съперник в четири мача през този сезон и това стана преди месец в Пловдив. В предишния двубой на „Армията“, който се игра през есента, смърфовете си тръгнаха с трите точки. Въпреки че домакините рядко създаваха чисти голови положения през всичките 94 минути, те можеха да спечелят срещата, но в 63-ата минута Кирил Десподов не успя да вкара на празна врата, което ги лиши от ценното първо попадение. В даденото от рефера Ивайло Стоянов 4-минутно продължение на мача пък Павел Виданов бе изгонен с втори жълт картон, тъй като се забави при изпълнение на тъч.