Германия – България 3 : 0

Германия – България   3 : 0

2484397_w2Националният отбор на България до 19 години отново записа тежка загуба от Германия на Европейско първенство в тази възраст. Тимът на Ангел Стойков отстъпи с 0:3 във втори мач от група „Б“ на Евро 2017 в Грузия. Двубоят се игра пред 4000 зрители на стадион „Тенгиз Буржанадзе“ в Гори, като лично селекционерът на представителния ни тим Петър Хубчев пристигна за срещата. Целият щаб на българите пък са бесни на съдията в тази среща, който се оказа главно действащо лице в ключови моменти.
За голямо наше съжаление не можа да се получи хубав мач, след като в 19-ата минута „лъвовете“ губеха с 0:2, а също така бяха с човек по-малко срещу един от най-силните отбори в своята възраст. Освен това, реферът от Русия Сергей Лапочкин, който даде две дузпи за германците, не отсъди чиста такава за България в 34-ата минута, когато Калоян Кръстев бе повален от вратаря Айке Бансен.