Кипър – Норвегия 0 : 2

Норвегия – Кипър   2 : 0

Norw-CypОтборът на Норвегия не стъпи на криво в гостуването си на Кипър и постигна успех с 2:0 в последна среща от груповата фаза на Лигата на нациите. Попаденията за гостите вкара на два пъти Ола Камара в 36-ата и 48-ата минута. В 80-ата минута отборът на Кипър остана с човек по-малко след директен червен картон на Валентинос Сиелис. Численото равенство на терена бе възстановено след втори жълт и респективно червен картон на Мохамед Елиунуси. Двубоят от Група 3 на Лига С бе от огромно значение за националния отбор на България, който търсеше успех в домакинството си на Словения и се надяваше на грешка на „викингите“. С успехът си тимът на Норвегия спечели групата с актив от 13, следван от България с 11.