ЦСКА-София – Ред Бул Залцбург 1 : 0

ЦСКА-София – Лудогорец   1 : 1

CSKAЦСКА-София завърши лагера си в австрийския курорт Заалфелден с престижна победа- 1:0 над Ред Бул Залцбург. Единственото попадение вкара Евандро в 34-ата минута, а в средата на второто полувреме Биковете пропуснаха дузпа. Последната контрола на армейците преди началото на сезона е в събота срещу Вихрен (Сандански) на стадион Българска армия. Темпото не беше особено високо в началото на мача, а до 20-ата минута удари в двете врати нямаше. В 21-ата минута австрийците организираха добра атака отдясно, при която последва центриране към нападателят от втория отбор Карим Адейеми. Стойчо Атанасов обаче беше на мястото си, протегна крак и изби в корнер. Резултатът бе открит от „армейците“ в 34-ата минута. Бърза комбинация между Тони Уот и Рубен Пинто изведе с едно докосване Евандро, който напредна в наказателното поле и технично прониза вратаря Цицан Станкович. Темпото не беше особено високо и през второто полувреме, но все пак австрийците имаха контрол върху топката през голяма част от него. Те можеха да изравнят в 61-ата минута. Съдията отсъди дузпа заради фаул на резервния вратар на ЦСКА-София Густаво Бусато, който излезе да скъси ъгъла. Но при този опит събори Алоис Ороз и реферът посочи точката. Зад топката застана босненският национал Смаил Превляк, но изпълнението му бе много лошо и прати кълбото високо над вратата.