В двора на учебната база на НСА, на ул. „ Гургулят “ се проведе официална церемония по Откриването на модернизираната учебна база. На церемонията присъства министър-председателят Бойко Борисов, както и кметът на София, г-жа Йорданка Фандъкова, министри, ректори на висши учебни заведения, изпълнители на дейностите по проекта и др.