US изтребител се разби в Югозападна Германия в гора край Трир. Пилотът обаче успял да катапултира и е настанен в болница. От командването на САЩ потвърдиха, че се е разбил F-16. Той е част от авиогрупа, разположена в базата в Шпангдалем.
Източник: в.“24 часа“