Манчестър Юнайтед направи обрат от 0 на 2 за седем минути, но въпреки това не спечели

Челси – Манчестър Юнайтед е дербито в осминафиналите на ФА Къп

MANCHESTER UNITEDМанчестър Юнайтед направи невероятен обрат в рамките на седем минути при гостуването си на Шефилд Юнайтед. „Червените дяволи“ губеха с 0:2, но поведоха с 3:2 след попадения между 72-ата и 79-ата минута. Тимът на Оле Гунар Солскяер обаче допусна изравняване в 90-ата минута и срещата завърши 3:3. Домакините имаха предимство през голяма част от двубоя. Флек откри резултата в 19-ата минута, а Мусе удвои аванса в началото на втората част. Последва силния период за Ман Юнайтед и обрата, но Шефилд Юнайтед успя да стигне до равенство с попадение на влезлия като резерва Макбърни в последната минута от редовното време. След този резултат Манчестър Юнайтед е на девето място с равен брой точки с десетия Тотнъм и на точка зад Арсенал. Шефилд Юнайтед е на шеста позиция, но пет точки делят отборите между шесто и 16-о място.