Шампионска лига: Група D

Предстоят вълнуващи битки в осминафиналите на Шампионската лига

UEFA-Champion-league-2016-17Националът Божидар Краев се появи като резерва за датския Мидтиланд при загубата от Ливърпул с 0:2 в Шампионска лига. Българският нападател стъпи на терена на митичния „Анфилд“ в 81-а минута на мястото на Жан-Лист Каюст при резултат 0:1, но не успя да впечатли с изявите си за краткото време в игра. Ливърпул стигна до успеха с голове на Диого Жота в 55-а минута и Мохамед Салах от дузпа в добавеното време. С успеха мърсисайдци имат пълен актив от 6 точки след първите два кръга и са начело в група D. В другата среща от групата Аталанта стигна до равенство 2:2 у дома срещу Аякс. Нидерландците играха по-добре през първата част и поведоха с голове на Душан Тадич от дузпа в 30-а минута и Ласина Траоре в 38-а. Аталанта се вдигна на щурм сед почивката и успя да изравни с два гола на Дуван Сапата (54, 60).