ЦСКА – София – Царско село 1-0

ЦСКА-София елиминира ирландския Сейнт Патрикс

cska_sofiaЦСКА – София би с гол в последната минута, Любо Пенев не води Царско село

ЦСКА София победи Царско село с 1:0 в мач от 11-ия кръг на шампионата. Юнус Санкаре отбеляза единствения гол в последната минута на редовното време. Временният треньор на „червените“  Даниел Моралес направи редица промени в титулярния състав в сравнение с гостуването на Рома през седмицата.

Царско село пък бе воден в този мач от помощник треньора Йордан Йорданов, тъй като според информации наставникът на тима Любослав Пенев е болен, а според други слухове той ще се завърне начело на ЦСКА след уволнението на Стамен Белчев.

ЦСКА усили натиска през втората част. В 58-а минута Санкаре стреля силно след двойно подаване с Енрике, но вратарят на Царско село спаси.

В 73-а минута Греъм Кери проби опасно в наказателното поле и центрира прострелно, но Али Соу не успя да засече топката в мрежата.

Малко след това Пеняранда стреля с глава от добра позиция, но над вратата.

В последните секунди на редовното време Али Соу овладя добре топката в наказателното поле и центрира за Санкаре, който на празна врата не сбърка за крайното 1:0 за ЦСКА срещу Царско село.