Болоня победи с 3:0 като гост Парма, Антов остана резерва

lacio_boloniaВ мач от 21-ия кръг на Серия А Болоня победи Парма с класическото 3:0 като гост, а новото попълнение на победителите българският национал Валентин Антов остана на резервната скамейка.

Точен на два пъти беше Бароу в 15-ата и 33-ата минута, а един гол добави Орсолини в добавеното време на мача с което оформи и крайния резултат.

Домакините имаха чудесна възможност в 30-ата минута, но така и не стигнаха до попадение в тази ситуация. Гостите имаха възможност да отбележат трети гол в 40-ата минута, след като Сансоне застана зад топката при изпълнение на пряк свободен удар, но прати топката в ръцете на вратаря Сепе.

След тази победа Болоня заема 13-ото място с 23 точки, а Парма е в зоната на изпадащите с 13.