Тотнъм победи като гост на Фулъм с 0:1 в мач от Висшата лига

Тотнъм постигна важна победа срещу Уест Хям

totnumТотнъм успя да постигне ценен успех като гост на Фулъм с 0:1 в пореден мач от Висшата Лига. Тосин Адерабио си отбеляза автогол в 19-та минута, за да даде аванс на гостите. През втората част Джош Мая изравни, но голът беше отменен заради игра с ръка.

В 18-та минута Хари Кейн пропусна хубав шанс, стреляйки право във вратаря на Фулъм Алфонс Ареола. Две минути по-късно обаче, авансът беше за „шпорите“. След контраатака Хюн-Мин Сон успя да центрира успоредно на гол линията, а Тосин Адерабио си отбеляза автогол и направи резултата 1:0 за Тотнъм.

В 64-та минута Джош Мая успя да изравни, но след преглеждане от видео-асистент рефера се видя, че футболиста си помага с ръка за отбелязването на попадението.

До края на мача резултата остана 0:1 за Тотнъм с което състава на Жозе Моуриньо се поздрави с успеха.