Украина си тръгна с точка от Париж

ukraina_usaФранция и Украйна не успяха да се победят, завършвайки при резултат 1:1 в първи мач от Група D на световните квалификации за Мондиал 2022.

Антоан Гризман се разписа в 19-та минута. След няколко рикошета на границата на наказателното поле Гризман взе топката и отки резултата в мача.

Паритетът беше възстановен в 57-та минута, след като Преснел Кимпембе си отбеляза автогол, като до края на мача нови попадения не паднаха.

И двата отбора имаха претенции за дузпи, които обаче не бяха уважени от главния съдия.

Така Франция и Украина си разделиха точките.

Резултати от първите мачове от започналите световни квалификации по футбол зона Европа

и Словения – Хърватия   1:0

Нашите национали ще играят тази вечер първия си мач от световните квалификации срещу състава на Швейцария. Мачът е от 19 часа на стадион „Васил Левски“ .