Турция спечели последната си контрола преди Евро 2020

Ясни са и всички участници в Лига Европа

Националите на България вече са в Москва за приятелския мач с Русия, който ще се изиграе на 5 юни от 18.00 часа на стадиона на Динамо. Това ще е втората от трите контроли на лъвовете в рамките на осем дни. В първата проверка футболистите на Ясен Петров завършиха 1:1 със Словакия. В събота излизат срещу Русия, а на осми България ще играе със световния шампион Франция

Националният отбор на Турция постигна победа с 2:0 над Молдова в последната си контрола преди Евро 2020.

В Падерборн в Германия селекцията на треньора Шенол Гюнеш стигна доста трудно до победата, като тя дойде с голове след почивката.

В 58-мата минута капитанът Бурак Йълмаз откри резултата след пас на Хакан Чалханоглу.

Второто попадение в срещата падна в 77-мата минута, когато Ченгиз Юндер засече центриране Угюрджан Чакър.

Следващият мач на Турция е на 11 юни, когато южните ни съседи ще се изправят срещу Италия в мача на откриването на Евро 2020 в Рим.