Латвийският Лиепая ще играе с ЦСКА-София в Лигата на конференциите

Галин Иванов донесе първи успех за сезона на ЦСКА 1948

Латвийският Лиепая победи с 4:1 Струга в Северна Македония и се класира за втория предварителен кръг на Лигата на конференциите, където ще срещне българския ЦСКА-София.

Английският съдия Питър Банкс ще ръководи първия мач на “червените”, който ще се играе на стадион „Българска армия“ на 22 юли от 20:00 часа.

Латвийците се класираха за втория кръг на турнира, след като отстраниха северномакедонския Струга. Лиепая реши всичко в рамките на четири игрови минути. Хоган Укпа откри за гостите в 45-ата минута, а 33-годишният Додо отбеляза още две попадения в 47-та и 49-ата. Струга върна един гол след почти час игра, но Крис Карклинс оформи крайния резултат секунди по-късно. ЦСКА-София е домакин на Лиепая в първата среща на 22 юли, а реваншът е седмица по-късно на 29 юли.