Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Васил Велев: Искаме оставки в цялата енергетика

[post-views]
[post-views]

От началото на месеца цената на електроенергията в България е най-скъпа в целия Европейски съюз. Причина за това е зловредното и некомпетентно управление на енергетиката в ущърб на икономиката и домакинствата. Искаме оставката на ръководството на Министерство на енергетиката, на Български енергиен холдинг (БЕХ) и на ТЕЦ „Марица изток 2“. Това обяви председателят на Управителния съвет на Асоциация на индустриалния капитал в България и ротационен председател на Асоциация на организациите на българските работодатели Васил Велев след среща със служебния премиер Стефан Янев.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани