Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Започнала е евакуацията на дипломатите от посолството на САЩ в Кабул

[post-views]
[post-views]

Започнала е евакуацията на дипломатите от посолството на САЩ в Кабул, съобщиха днес два официални източника, цитирани от Ройтерс.

„В момента, докато говорим, има една малка група, която заминава. По-голямата част от персонала е в готовност да замине . . . Посолството продължава да функционира“, каза един от източниците, пожелал анонимност.

Очакваше се евакуацията на повечето дипломати на САЩ да започне днес, тъй като талибаните продължават да напредват и до дни ще бъдат пред вратите на Кабул.

Източник: bta.bg

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани