Уелс вкара четири на младежите ни

Младежкият ни национален отбор по футбол загуби в София с 0:4 от Уелс във втория си мач от 5-та група на квалификациите за европейското първенство. Хеттрик за гостите реализира Джак Вейл, а едно попадение добави Уилям Сас-Дейвис. В началото играчите на Александър Димитров контролираха нещата на терена, а удари на Филип Кръстев и Мартин Петков бяха спасени от вратаря на гостите Даниел Барден. В 26-ата минута Уелс поведе след груба грешка на нашия вратар Светослав Вуцов, а автор на гола бе Джак Вейл. В 42-ата минута при центриране от фаул Уилям Сас-Дейвис засече с глава за 2:0. В 50-ата минута Вейл бе изведен зад защитата на тима ни и след като изпревари Вуцов на празна врата направи 3:0. Отново той оформи крайното 4:0 в полза на Уелс в 73-ата минута. През следващия месец предстоят нови два мача за нашите – визита на Гибралтар и домакинство на Швейцария.