Черно море победи ЦСКА 1948 във Варна

Отборът на Черно море победи с 2:0 ЦСКА 1948 в двубой от 18-ия кръг на Първа лига, игран във Варна. Първото попадение беше дело на капитана на „моряците“ Даниел Димов. В 28-ата минутатой засече с глава центриране от корнер иизпрати топката в мрежата на Наумов. В добавеното време в края на двубоя съдията Тренчев отсъди дузпа за нарушение на Симеон Петров срещу Зе Гомеш. Пабло Гарсия беше точен от бялата точка. През втората част гостите имаха добро положение в 49-ата минута, когато Денислав Ангелов беше изведен сам срещу вратаря Дюлгеров, но не успя да нанесе удар. Черно море е трети в класирането с 32 точки, а ЦСКА 1948 заема десетата позиция с 18 точки. В последния кръг за 2021 година софиянци са домакини на Славия в събота, докато Черно море гостува на ЦСКА София ден по-късно.