Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Анди Флечър от „Депеш мод“ взе синтезатора си за небесата

[post-views]
[post-views]

Андрю Флечър, музикант и основател на британската група „Депеш мод“ (Depeche Mode), почина на 60-годишна възраст.

В изявление, публикувано от групата в „Туитър“, се казва:

„Шокирани сме и сме изпълнени с огромна тъга от преждевременната кончина на нашия скъп приятел, член на семейството и групата.

Флач имаше златно сърце и беше винаги до приятелите си, когато имат нужда да споделят нещо, да се посмеят добре или да пийнат студена бира. Сърцата ни са със семейството му и ви молим да запазите спомена за него в мислите си и да уважите скръбта на близките му в този момент“.

Андрю Флечър бе роден на 8 юли 1961 г. в Нотингам. Той бе мениджър на „Депеш Мод“ и основател на звукозаписното студио Toast Hawaii, занимаващо се само с групата „Client“. Има изяви и като диджей.

Източник: bnr.bg

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани