Англия допусна загуба с 0:4 от Унгария в мач от четвъртия кръг на група А3 в Лигата на нациите

Англия допусна изключително срамна домакинска загуба с 0:4 от Унгария в мач от четвъртия кръг на група А3 в Лигата на нациите. След снощните двубои в класирането отборът на Унгария е на първо място със 7 точки, следван от Германия – 6, Италия – 5 и Англия – 2.

Още в 16-ата минута унгарците успяха да поведат, след като Роланд Шалай прати топката в мрежата на „Трите лъва“.

Кошмарът за Англия настъпи в заключителните 20 минути на срещата. В 70-ата Мартин Адам намери Роланд Шалай, който вкара второто си попадение в срещата.

Десет минути по-късно Ласло Наги се разписа във вратата на Англия за 3:0.

В 82-ата минута Джон Стоунс получи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко.

Седем минути след това Даниел Газдаг оформи крайното 4:0 в полза на „маджарите“.