Бодьо/Глимт – Динамо (Загреб) 1 : 0

Бодьо/Глимт спечели с минималното 1:0 първия двубоя срещу Динамо (Загреб). Норвежкият шампион не успя да изкове по-сериозна преднина преди реванша в Хърватия, а дори може да е доволен, че не изпусна победата в края, когато гол на гостите бе отменен. Бодьо/Глимт поведе в резултата в 37-ата минута, когато Жоел Мвука прати перфектно центриране към Амахи Пелегрино, който с глава се разписа за 1:0. В 42-рата минута късметът се усмихна на гостите, когато удар с глава на Ларс Салвесен разтресе напречната греда. През второто полувреме обаче Динамо потърси своя шанс да се върне в мача и в 71-вата минута Бруно Петкович прати топката в мрежата, но попадението му не бе зачетено заради засада. В крайна сметка Бодьо/Глимт спечели мача и ще има леко предимство преди реванша, но Динамо има всички шансове да опита да направи обрат на свой терен.