България с 4 медала от международен турнир в Румъния

Един сребърен и три бронзови медала спечелиха българските състезатели на международния турнир в Букурещ (Румъния) с награден фонд 10 000 евро. Руслан Делибалтов спечели сребърен медал във финала на земна гимнастика и се нареди на 4-то място във финала на успоредка и е 5-ти в този на кон с гривни. Две бронзови отличия пък спечели Теодор Трифонов. Състезателят на Дмитрий Николов стъпи на трето място във финалите на прескок и на успоредка, остана 5-ти в този на висилка и е 6-ти във финалите на земя и халки. С бронз от румънската столица си тръгна и Мартин Мишев. Гимнастикът на клуб „Пирин Благоевград 2011“ се пребори за отличието във финала на кон с гривни и се нареди на 5-то място в този на халки.