ЦСКА София обра точките и на „Тича“

Черно море загуби у дома от ЦСКА София с 0:2 в мач от 18-ия кръг на Първа лига.

След половин час игра Назон изведе Гарсес, който стреля силно в близкия ъгъл на Георгиев, но стражът на „моряците“ изби.

В 64-ата минута ЦСКА София поведе в резултата. Турицов центрира отдясно през зоната на Дичев, който бе извън терена поради контузия. Топката попадна в оставения непокрит Жеферсон. Бразилецът овладя и шутира от 13-14 метра фронтално срещу Георгиев, а топката мина покрай плонжа на вратаря за 0:1.

В 73-ата минута резервата Златев стреля по земя, а Бусато изби. Секунди по-късно гостите удвоиха след груба грешка на Георгиев. Кареасо отправи удар отдалеч по земя, стражът на варненци пробва да го улови, но топката мина между краката му и влетя в мрежата за 0:2.

В 93-ата минута Чарлс се откъсна сам срещу вратаря и шутира силно, но в обсега на Георгиев, който изби. Секунди по-късно Де Нойер си изкара втори жълт картон за разправия със съперник и бе изгонен.

Източник: bnr.bg