Без Роналдо предпоследният в Испания Кадис победи с 4:2 Манчестър Юнайтед

Предпоследният в испанската Ла Лига Кадис победи Манчестър Юнайтед с 4:2 в приятелски мач. Това бе първи двубой за „червените дяволи“ след раздялата с голямата си звезда Кристиано Роналдо и след спирането на клубния футбол заради Световното първенство в Катар

Кадис бързо успя да си изкове добър аванс в началото на мача. В осмата минута Карлос Гарсия даде аванс на испанците, а пет минути по-късно Антони Лосано удвои аванса на „жълтата подводница“. Антони Марсиал върна едно попадение в 21-ата минута от дузпа. Коби Майну вкара за 2:2 в 48-ата минута. Само 11 по-късно Кадис върна аванса си чрез Рубен Собрино. Томас Аларкон оформи крайното 4:2  в 77-ата минута. Манчестър Юнайтед ще изиграе още една контрола срещу испански тим преди подновяването на официалните мачове. „Червените дяволи“ ще се изправят срещу Бетис на 10 декември, а на 21-ви е двубоят от Карабао Къп срещу Бърнли.