От 500 лв. до 2000 лв. е глобата за нерегламентирано използване на пиратки в София, а за юридически лица санкциите са от 3000 лв. до 10 000 лева, припомнят от Столичната община.
От 500 лв. до 2000 лв. е глобата за нерегламентирано използване на пиратки в София, а за юридически лица санкциите са от 3000 лв. до 10 000 лева, припомнят от Столичната община.