Натоварена, но успешна година за градския транспорт в София, отчете председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев. Като плюсове той отчете новата електронна система за таксуване, чрез която 5 млн. пътувания в градския транспорт да могат да бъдат плащани с банкова карта.